+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 36
    TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM

Smile Jak pozbyć się śladów po ukąszeniach owadów?

Lato to pora wzmożonej aktywności różnych owadów. Staram się stosować środki zapobiegające ugryzieniom, ale nie zawsze są one skuteczne. Po ukąszeniach stosuję produkty, które zmniejszają ból i swędzenie. Zastanawiam się, czy polecacie jakieś preparaty usuwające ślady po ukąszeniach?

DOMOWNIK FORUM
    Mieszka w
    Koluszki
    Ślady po ukąszeniu same znikną, nie potrzeba nic kombinować. To może tylko przedłużyć gojenie.

LUBIĘ FORUM
    Mieszka w
    poznań
    a czego używasz?

Kryształka
    Guest
    Ja na ugryzienia komarów używam żelu moskill. Łagodzi swędzenie i dodatkowo zawiera składnik, który przyspiesza regenerację skóry po ukąszeniu.

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Słuchajcie w zasadzie to chodziło mi też o takie ślady, które długotrwale się utrzymują... Polecacie coś na zagojone ugryzienia na nogach? Nie mam żadnych strupów, ran, ale pozostały ciemniejsze plamki, trochę podobne do blizn. Znacie takie preparaty?

LUBIĘ FORUM
    Mieszka w
    poznań
    a te slady nie sa wlasnie skutkiem drapania? i ze zostały takie strupy? mi często wlasnie po rozdrapywaniu zostawaly ranki które długo się goily, wiec może faktycznie kupic cos na zapas na swędzenie, wlasnie moskill jest dobry. ale jeśli to nie od drapania to nie mam pojęcia co by to moglo być;/

Lowita
    Guest
    A długo Ci się te ślady utrzymują?
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 01-07-14 o 09:37

ilovefrance
    Guest
    Cytat Napisał daimoska Zobacz post
    a te slady nie sa wlasnie skutkiem drapania? i ze zostały takie strupy? mi często wlasnie po rozdrapywaniu zostawaly ranki które długo się goily, wiec może faktycznie kupic cos na zapas na swędzenie, wlasnie moskill jest dobry. ale jeśli to nie od drapania to nie mam pojęcia co by to moglo być;/
    u moich synków pojawiały się właśnie takie strupki, kiedy byli pogryzieni przez komary no i strasznie się drapali...też kupiłam też żel i bardzo im pomaga

Flowerrek
    Guest
    Słyszałam już o skuteczności tego żelu moskill, ale jeszcze nie wypróbowałam.. Jaki jest jego koszt?

LUBIĘ FORUM
    Mieszka w
    poznań
    najlepiej kup przez Internet, jest chyba jakas promocja nawet

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości