+ Odpowiedz na ten temat
Strona 11 z 11 PierwszyPierwszy ... 91011
Pokaż wyniki od 101 do 108 z 108
    TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Warszawa
    odpoczynek od jakich kolwiek cwiczen, regeneracja, mozna nawet na basen w celu rehabilitacji, do tego duzo witaminy D oraz białka.

prosiaczek
    Guest

stawy

a czy przy zapaleniu stawów masaże i okłady termiczne przyniosły wam chociaż trochę ulgę? czytałam na zdrowestawy expert, że jak najbardziej są to sprawdzone metody ale sama nie wiem, czy mogą one być alternatywą dla farmakologicznych środków, czy jedynie doraźnym wsparciem leczenia?

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    Mieszka w
    Warszawa
    Może pływanie będzie dobrym rozwiązaniem?

Nie zarejestrowany
    Guest

Polecam

ProFlexen to innowacyjny suplement diety wspierający zdrowie stawów. Wieloskładnikowa formuła sprawia, że jest to środek unikalny i cechujący się wysoką skutecznością. Produkt poprawia ruchomość stawów oraz dostarcza niezbędnych substancji odżywczych pozwalających zachować zdrowe kości. ProFlexen rekomendowany jest osobom, które dbają o prawidłowe funkcjonowanie stawów. Działanie suplementu docenią wszyscy bez względu na wiek oraz styl życia. ProFlexen to jedyna taka formuła dostępna na rynku obfitująca w naturalne składniki.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 28-10-18 o 20:41

Nie zarejestrowany
    Guest

Sklep ze zdrową żywnością

Tak jak w temacie - jesteście w stanie polecić jakiś dobry sklep ze zdrową żywnością? Chodzi mi o zamówienie kilku ziół na koncentrację oraz olejków eterycznych do aromaterapii.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 12-01-19 o 18:44

czesc

Nie zarejestrowany
    Guest

Sklep z urządzeniami do czystej krystalicznie wody - od razu lepiej się poczujesz!

Jaką wodę używacie do ćwiczeń, do picia regularnie i bez plastiku?

Szczerze polecam do ćwiczeń zdrową i czystą krystalicznie wodę prosto z urządzenia OPTI ONE
    -------------------------
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 10-09-19 o 19:18

Mieszka w
    Frombork
    Ze stawami miałam problemy od czasu ciąży... Podobno można przyjmować kolagen i to pomaga, ale nie wiem. Tutaj bola-stawy.pl/kolagen-na-stawy-w-tabletkach-czy-do-picia-jaki-kolagen-wybrac/ wypowiadają się pozytywnie o suplementacji, ale nie jestem przekonana co do jego przyswajalności - kiedyś gdzieś wyczytałam, że ten zjadany nie przyswaja się w ogóle.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 10-09-19 o 19:19

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 11 z 11 PierwszyPierwszy ... 91011

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości