+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 30
    TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM

Wełniana pościel

Chciałam wymienić w domu kołdry. Mąż jest alergikiem a ostatnio trafiłam na prezentację pościeli Welmax, która rzekomo posiada takie właściwości.Zastanawiam się czy to możliwe bo nigdzie nie znalazłam zalecenia używania wełnianej pościeli a wręcz odwrotnie. Czy ktoś z Was ma doświadczenie z tym lub podobnym produktem?

Nie zarejestrowany
    Guest

Pościel wełniana Welmax

Wiem, że moi dziadkowie mają pościel wełnianą Welmax i są zadowoleni. Wcześniej narzekali na duszności np, teraz śpi im się znacznie lepiej. Nie wiem jakie dokładnie ma właściwości ta pościel, ale czytałam wiele pozytywnych opinii. Tu jest link, jest więcej informacji http://welmax24.pl/viewforum.php?f=2&sid=2d30e9f8f17b1c0870333892a4a7 1f10
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 07-07-14 o 16:17

Nie zarejestrowany
    Guest
    "Utrzymuje stałą temperaturę ciała, przepuszcza powietrze i nie gromadzi wilgoci dzięki czemu nie stwarza warunków dla rozwoju roztoczy." To fragment opisu pościeli więc wydaje mi się, że jest odpowiednia dla alergików.

Nie zarejestrowany
    Guest
    "Utrzymuje stałą temperaturę ciała, przepuszcza powietrze i nie gromadzi wilgoci dzięki czemu nie stwarza warunków dla rozwoju roztoczy." Chyba jest odpowiednia sądząc po tym opisie To fragment opisu ze strony Welmax.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Z tego co czytałam na forach, jest odpowiednia dla alergików no i po tych opisach wyżej widać, że się sprawdzi u takich osób raczej.

nagly_cios
    Guest
    Moja znajoma kupiła dla syna( ma jakieś problemy z kurzem ) i jest ok. Nie słyszałam, żeby narzekała a wydatek jest przecież niemały.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Tak, jest odpowiednia dla alergików- czytałam na różnych forach, ludzie też o to pytali, no i opis produktu na to wskazuje.

nowa_ja
    Guest
    Generalnie nie jest odpowiednia dla uczulonych na...wełnę

Nie zarejestrowany
    Guest
    No tak to oczywiste, tutaj raczej chodzi o alergię na jakieś roztocza, kurz, pyłki itp. Pod tym względem jest bezpieczna, no, ale jak ktoś jest uczulony na wełnę to nie ma o czym dyskutować. Wtedy satynową lepiej kupić :P

Nie zarejestrowany
    Guest
    No tak, w takim wypadku satynowa pościel welmaxu się sprawdzi, jeśli już chce Pani kupić tej firmy

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości