+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
    TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Wawa

Dobry glukometr

Pytałem kiedyś o akcesoria dla cukrzyków i nikt nie był w stanie mi odpowiedzieć co powinienem kupić, dlatego teraz powracam z garstka porad. Model glukometru jaki kopiłem to Bionime glukometr Rightest GM 100 dostępny w wielu sklepach.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 09-07-14 o 07:39

CZĘSTO BYWAM NA FORUM
    Mieszka w
    Rzeszów
    Mogę się zgodzić w 100%. Kupiłam i jestem bardzo zadowolona. Jest podobno dokładniejszy od konkurencyjnych. Testowałam wcześniej dwa i wyniki często skakały ten pokazuje jakby bardziej zrównane wyniki.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 24-12-14 o 14:12 Powód: spam

Nie zarejestrowany
    Guest
    ja mam diagnostic gold i jestem zadowolona, szybki pomiar w 5sek, 500 pomiarow zapamietujre

Nie zarejestrowany
    Guest

pomiar cukru

ja postanowiłam zdać się wiedzę mojego lekarza w tym temacie i poprosiłam żeby to on mi doradził na jaki glukometr warto postawić bo w sklepach jest tego zatrzęsienie a każdy się chwali że jego jest najlepszy, pani doktor poleciła mi http://diagnosis.pl/ i faktycznie okazał się bardzo dokładny, czytelny a do tego bez problemu dostałam w aptece więc nie musiałam szukać długo tym bardziej że musiałam mieć go jak najszybciej
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 22-07-16 o 07:47

WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC Avatar telika
    Mieszka w
    Warszawa
    Warto jest zwrócić uwagę na kilka rzeczy. Głównym czynnikiem, który powinien być brany pod uwagę jest dokładność pomiaru. Definiujemy ją jako zgodność wyniku pomiaru z rzeczywistą wartością stężenia glukozy we krwi. Przed zakupem glukometru trzeba dokładnie zapoznać się z materiałami dostarczanymi przez producenta, które muszą zawierać dane dotyczące dokładności pomiarów.

Poza tym liczy się tutaj
    wygoda korzystania
    wygodny wyświetlacz
    duża pamięć
    oraz dostępność pasków

Ze swojej strony polecam accu cheek.

+ Odpowiedz na ten temat

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości