+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
    Panda
    Guest

Czy to już lekomania?

Zauważyłam, że mój mąż coraz częściej sięga po lekarstwa. Nie ma dnia żeby nie zażywał żadnych tabletek i nie mówię tu o suplementach. Jak rozpoznać, czy to już choroba? Boję się go zostawiać samego, bo nie mam kontroli na dym, co przyjmuje. Czy ktoś miał do czynienia z tym problemem?

Koral45
    Guest
    Możliwe. Codzienne przyjmowanie tabletek nie jest normalne. Proponuję iść do psychologa i zacząć leczenie. Jeżeli nie jesteś w stanie go kontrolować to najlepiej w ośrodku czynnym całą dobę. Dużo osób poleca "Dezyderatę"

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Warszawa
    Moja babka jest lekomanką. Trzeba ją pilnować i w dzień i w nocy. Sami nie daliśmy rady. Konieczna okazała się dodatkowa opieka całodobowa opiekadomowa.pl
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 14-11-16 o 09:57 Powód: spam

Nie zarejestrowany
    Guest
    To powodzenia w wychodzeniu z syfu. Miałam podobny problem, byłam w ośrodku terapii, ośrodek znalazła mi siostra tutaj: osrodkiterapii.pl
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 27-12-17 o 20:04

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM
    Mieszka w
    Zamość
    Jeżeli się boisz, że on coś weźmie, to faktycznie jest problem. Rozmawiałaś z nim o swoich obawach? Jeżeli rozmowa nie pomoże to rozwiązaniem jest wizyta u specjalisty, bo mąż sam z tym sobie nie poradzi.

+ Odpowiedz na ten temat

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości