+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
    TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM Avatar jolantka
    Mieszka w
    Wrocław

ja i moja choroba Parkinsona

Moja "przygoda " z chorobą parkinsona zaczęła sie w 2002 roku.Nie bede opisywać mojej golgoty do czasu postawienia prawidłowej diagnozy w 2007 roku -byłam leczona objawowo-bardzo zle- bo nikt po nietypowych objawach -nie potrafił postawic prawidłowej diagnozy!Tylko dzieki prof. Friedmanowi -którego odwiedziłam w prywatnej poradni w Warszawie -dzis to mogę powiedzieć -uratował moj mózg przed kompletna degradacją. Byłam juz w stanie prawie ,ze nie panujacym nad cialem Poruszałam sie z trudem, wiecznie sie przewracałam,utykałam na lewa noge i wygladalam jak naćpana -prawdziwy koszmar!Moi przyjaciele i rodzina mysleli ze to ostatnie moje chwile! A potem zycie i przyjaciołka która nie mogła patrzeć na degradacje mojego organizmu-zorganizowała mi wizyte u prof. Friedmana.I jak za sprawą czarodziejskiej różdżdki wszystko sie zmieniło. MOje zdrowie i jakosc zycia tak sie poprawiły ,że zakwalkfikowalam sie do opreacji wszczepienia neurostymulatorow i dzis -musze to powiedzieć- URODZIŁAM SIĘ NA NOWO!! Opracje (2) przeszłam 2 lata temu w Krakowie ,i uwazam ze tylko dzieki temu moge dzis powiedziec ze moja" EGZEKUCJA " została odroczona . Pisze to nie dlatego ,ze chce epatowac swoja osoba i oczekiwac wyrazów podziwu-ale z calym przekonaniem namawiać pacjentow chorych na ,parkinsona - jezeli macie mozliwosc i nie wykluczaja was z zabiegu warunki zdrowotne -decydujcie sie na wszczepienie elektrostymulatorów-bedziecie szczesliwymi ludzmi a wasze zmagania z uciazliwoscia codziennej egzystencji zostanie tak zredukowane ,ze reszta uciazliwosci wyda sie betka!Tylko mam jedna uwage; dlaczego tak mało lekarzy neurologów potrafi i chce leczyc chorych na parkinsona w ramach NFZ-tu .Ja dopiero po wizytach prywatnych dostałam pomoc i zastosowano leczenie adekwatne do schorzenia.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 13-08-14 o 09:45

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Kraków
    Dzień dobry. Myślę że Pani wypowiedź pomoże wielu osobom. Współczuję przykrych przeżyć i gratuluję siły a takze szczęścia że trafiła Pani na dobrego specjalistę. Może temat powinien być rozpowszechniany, żeby również NFZ zainteresował się problemem bardziej a także opinia społeczna. Dobrych specjalistów brakuje niestety w wielu dziedzinach medycyny.

+ Odpowiedz na ten temat

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości