+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22
    Nie zarejestrowany
    Guest

Opinie o zbabiegu ICOONE

ktoś próbował tego zabiegu? przymierzam się do niego al e nie znam nikogo kto robił zeby mógł powiedzieć jaki był efekt
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 14-08-14 o 09:42

Nie zarejestrowany
    Guest

icoone

ja byłam w pięknośći dnia na serii 5 zabiegów. wystarczyło , bo cellulit zniknął. bardzo polecam ten zabieg!!!!

WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC Avatar Redakcja
    Polecamy zapoznać się z informacjami na temat zabiegu: http://www.poradnikzdrowie.pl/uroda/...-wy_35819.html Może to pozwoli Pani stwierdzić, czy faktycznie warto w niego zainwestować

aga chirurg plastyk
    Guest

icoon

bardzo lubię czytać takie posty i od razu widać , kiedy osoba której się za to płaci , wypisuje cudeńka na temat metody .

zabieg Icoon za pomocą odpowiednich ssawek drenuje limfę i ew. wpływa na zastój żylny .
    Kto miał zabieg może śmiało twierdzić ze lepszy efekt uzyska się po masażu z elementami drenażu limfatycznego lub dobrze zrobiony-bańka chińska
    Cellulit jest utrwaloną zmianą tkanki podskórnej , gdzie w wyniku zastoju limfy , płynów tkankowych , nieprawidłowego metabolizmu , być może czynników genetycznych dochodzi do procesu przerastania tłuszczu podskórnego przez kolagen .
    I takich zmian nikt nie usunie w 5 zabiegów po 20-nawet 60 min/zabieg. To mega bujda . Icoon może być użyty łącznie z liporadiologią , przy zachowaniu właściwej diety , masowaniu ud , ćwiczeniu na fitnessie . I to łącznie MOŻE (nie musi) dać jakiś rezultat
    Nie bądźcie panie łatwowierne , bo łatwiej drenuje się kieszenie niż uda

Nie zarejestrowany
    Guest

Zadowolona:)

Cytat Napisał Nie zarejestrowany Zobacz post
    ktoś próbował tego zabiegu? przymierzam się do niego al e nie znam nikogo kto robił zeby mógł powiedzieć jaki był efekt
    Próbowałam i polecam!!
    Przyjemny zabieg, u mnie przede wszystkim zadziałał na cellulit!! Skóra jest naprawdę gładka i widać różnicę. Ciało jest wysmuklone i lekkie

Nie zarejestrowany
    Guest

Polecam!!

aaa jeśli jesteś z Warszawy to polecam gab.Kosmedica, mają bardzo fajną obsługę i promocje na pakiety
    jeśli będziesz miała jakieś pytania to dawaj
    Pozdrawiam

Nie zarejestrowany
    Guest

Potwierdzam skuteczność walki z cellulitem

Robiłam zabiegi Icoone i uważam ,że jest idealny na cellulit. Skóra wygląda o niebo lepiej,jest napięta i gładka. Mnie również fajnie wysmuklił.Czuję się bardziej kobieco
    równiez polecam gab.kosmedica. Bardzo profesjonalne miejsce,godne polecenia w Warszawie.

Nie zarejestrowany
    Guest

Icoone to bardzo popularny zabieg

Icoone to bardzo popularny i skuteczny zabieg jeżeli chcesz się pozbyć skórki pomarańczowej. Większość dobrych salonów kosmetycznych ma go w swojej ofercie. Jeżeli mieszkasz w Krakowie lub okolicy, to polecam Ci Holistic Clinic: http://holisticclinic-krakow.pl/zabiegi/kosmetologia/icoone. Ten zabieg daje efekty po kilku sesjach, a oni mają fajne ceny pakietów. Zobacz sobie
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 20-07-16 o 10:01

Nie zarejestrowany
    Guest

Polecam Icoona

Cytat Napisał Nie zarejestrowany Zobacz post
    Ja próbowałam i jestem bardzo zadowolona .Miałam serię 5 zab. i wystarczyło ,żeby zredukować cellulit i pozbyć się wody z organizmu,która zbierała mi się po żle dobranych tableytkach antykoncepcyjnych. Chodziłam do Kosmedica.pl. Panie w tym gabinecie są bardzo miłe i profesjonalne. Poza zabiegami Icoone robiłam u nich jeszcze 2 zab.Focus na zagęszczenie skóry brzucha! rewelacja.

Nie zarejestrowany
    Guest

Icoon naprawdę działa

Miałam serie zabiegów wykonywaną tym urządzeniem, zabieg jest przyjemny w odczuciach, a efekty widoczne już po kilku zabiegach.
    Przede wszystkim jest to niezły drenaż i podczas zabiegów usuwana jest nagromadzona woda z organizmu. Jedna z pań chwaliła się że obwód ud zmiejszył jej sie o 1,5 cm.
    - u mnie troche mniej. No i na pewno cellulit jest mniejszy. Mogę polecić salon Skopia w Krakowie, mają tam nowe urządzenie i fachowa obsługa.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości