+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 27
    WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC
    Z amolem nie próbowałam. Raczej ograniczam się do nacierania, ale może warto spróbować.

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Katowice
    mi zawsze pomagała. olejek z pini do wrzątku i jazda pod ręcznik

CZĘSTO BYWAM NA FORUM Avatar Jadore
    Mieszka w
    Warszawa
    A to ciekawe pomysły szczerze nie wiedziałam że coś innego niż majeranek może zadziałać :-) chyba wypróbuję amolu albo olejku z pini.

Mieszka w
    Tychy
    Dla mnie zawsze najlepsza była inhalacja amolem;D

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM Avatar marysia82
    Mieszka w
    gdańsk
    Ja skuteczność inhalacji zauważyłam u moich dzieci. Ostatnio lekarze nie chcą słyszeć o tradycyjnych inhalacja w garnkach czy zamykaniu się z dzieckiem w kuchni w gotowanych oparach. Za każdym razem pytają czy mamy w domu inhalator z maseczką. Korzystaliśmy z takiego w szpitalu był super bo inhalacja malucha trwała kilka minut i dziecko się nie niecierpliwiło. Polecali sól fizjologiczną, żeby rozrzedzić wydzielinę i łatwiej się jej pozbyć. Dodatkowo na uporczywy katar dostwał chyba atroment i pulmikort czy jakoś tak. Są też różne olejki ziołowe do inhalacji równie skuteczne. Na uporczywy katar polecam oczyszczanie nosa z pomocą wody morskiej.
    W zdrowym ciele zdrowy duch

Mieszka w
    Wrocław
    Katar jest często spowodowany przesuszeniem błony śluzowej nosa i pojawienie się kataru jest próbą nawilżenia śluzówki. Wykonywanie inhalacji sprawi że śluzówka będzie bardziej nawilżona i mniej podrażniona. Nie jest to jednak metoda leczenia a łagodzenie objawów. To też udrożni nos. Ale! Tutaj też jest drugie dno bo nie zawsze wydzielina z nosa musi być zwykłym katarem. Może się bowiem zdarzyć, że jest to objaw chorych zatok, co już zdecydowanie komplikuje sprawę i inhalacje w tym wypadku nie pomogą.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 09-07-15 o 10:05 Powód: spam
    Bo zdrowie jest po to żeby je mieć!

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM Avatar Pokrzepol_do_wlosow
    Mieszka w
    Lębork
    Polecam kompozycję olejków eterycznych do inhalacji Inhalol, którą stosuje się w nieżytach oskrzeli i górnych dróg oddechowych,a także do dezynfekcji i odświeżania powietrza. Preparat zalecany jest dla osób cierpiących na przeziębienia, katar, zapalenie oskrzeli, b*óle gardła, kaszel, chrypkę czy zaflegmienie.

swietna metoda, dodaj jakies olejki eteryczne i wszystko przejdzie

Nie zarejestrowany
    Guest
    mi bardzo pomaga uzywanie inhalatora, mam taki tlokowy diagnotsic nano, praktycznie od razu czuje poprawe lepiej sie oddycha

Nie zarejestrowany
    Guest
    inhalator to najlepsze urządzenie ever!! cudo cudo cudo! Polecam zakupić. My mamy z tej strony http://www.electro.pl/lp,opiniujesz-zyskujesz# teraz tam można 20 zł przyoszczędzić sobie
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 26-02-16 o 13:26

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości