+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
    Nie zarejestrowany
    Guest

Keratynowe prostowanie włosów - skuteczne?

Mam strasznie puszące się włosy, kiedy je wyprostuje efekt utrzymuje się zaledwie godzinę lub dwie a po tym czasie włosy wracają do poprzedniego nieładu. Słyszałam, że dobry jest zabieg keratynowego wygładzania włosów, ale chyba jest dość drogi. Ile kosztowałby taki zabieg na średniej długości i gęstości włosach? Jak długo utrzymywałby się efekt?
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 05-12-14 o 14:43

Nie zarejestrowany
    Guest
    Słyszałam, że taki zabieg odżywia włosy, podobno efekt trzyma się do 3 miesięcy. Ale musisz poszukać bardzo dobrego fryzjera, który i to profesjonalnie wykona... ceny zobacz tutaj: http://zyskoman.pl/cennik-uslug/90-ile-kosztuja-fryzjerskie-zabiegi-pielegnacyjne.html
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 10-09-14 o 11:03

WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC Avatar Redakcja
    Chcecie wiedzieć więcej na temat keratynowego prostowanie włosów? Zachęcamy do zajrzenia do tekstu: http://www.poradnikzdrowie.pl/uroda/...yna_41649.html

Banned
    Mieszka w
    Żukowo
    A jak długo utrzymuje się taki efekt? Jakie są jego koszty?

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Warszawa
    Jak zostanie zrobiony jak należy to nawet do pięciu miesięcy. Ja mam swojego specjalistę Mateusza z salonu Gnatyshyn na Ursynowie. Chłopak naprawdę zna się na robocie, zawsze moje włosy po zabiegu świetnie wyglądają przez 4-5 miesięcy.

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Jutro idę na zabieg keratynowego prostowania, jestem bardzo ciekawa efektów jakie osiągne i jak długo się to utrzyma, w końcu zabieg nie jest tani

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    im dluzsze wlosy tym drozszy zabieg ale nie wiem jak to dokladnie cenowo wyglada w salonach fryzjerskich, bo robilam sobie takie cos sama w domu- no moze nie sama, bo do tego trzeba jednak dodatkową parę rąk miec koszt zrobienia w domu zdecydowanie nizszy- odpada ci kasa za robociznę, a keratyne tez mozesz sobie w dobrej cenie znalezc na necie- tylko uwazaj, bo niektore bywaja kiepskiej jakosci. u mnie najlepiej wyglada keratyna g-hair ( z Inoaru)

Nie zarejestrowany
    Guest

włosy

pytałam o to swoją fryzjerkę, powiedziała rzeczywiście ze utrzymuje się ok. 3 miesięcy, ale jest bardzo kosztowne, wiec nie daj się złapać na promocyjną- oidtsającą bardzo od innych cenę...trwa to kilka godzin wiec musi kosztowac bo nakładają Ci pasmo po paśmie keratynę i potem na gorąco je prostują...więc czasochłonne i pracochłonne przez co i kosztowne...ale, ja mam puszące się włosy i tzreba je bardzo nawilżać, staną sie mniej...kup sobie odżywkę kallos- profesjonalną najlepiej keratynę właśnie, używaj przy każdym myciu-trzymaj przynajmniej 2 minuty na włosach (powinno sie 5) a póżniej wcieraj jeszcze w wilgotne włosy jakiś olejej, oliwkę...kilka kropli- max 6-8...po jakimś czasie zobaczysz efekty

malinowka
    Guest
    Raz miałam, ale nie wiem czy drugi raz bym zrobiła. To nie dla mnie... Kupiłam sobie no to konto prostownicę babyliss i prostuję sobie włosy, kedy chcę. Są delikatne, bo sprzęt ma czujnik temperatury, więc to dla mnie lepsze rozwiązanie.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Ja się nie zdecydowałam, bo słyszałam, ze to mocno obciąża włosy, a moje i bez tego czasami lubia mocno oklapnąć. Kupiłam dobrą prostownicę z babylissa z lini creative, prostuję nią włosy po umyciu i wysuszeniu i spokojnie mi się to trzyma do następnego mycia, a włosy wcale się nie niszczą, a przynajmniej nie zauważyłam, żeby się coś złego z nimi działo.

+ Odpowiedz na ten temat

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości