+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 30
    Nie zarejestrowany
    Guest
    Pytam sie poniewaz mam podobny problem ;/ Z tym.ze mam jujz te 40 lat i widać u mnie pierwsze oznaki starzenia dłoni. Nie chcę się jednak z tym tak łatwo pogodzić.Możesz napisać gdzie miałaś robione te zabiegi? I czy trzeba to powstarzać?

Nie zarejestrowany
    Guest
    Wybrałam sie do kliniki medycyny estetycznej. Kiedyś chodziłam na zabiegi na dłonie do kosmetyczki.Można tam zapisać sie na jakieś maski czy parafiny. Powiem Ci, jednak,że efekt jest nieporównywalnie gorszy. Takie parafiny dzialają jedynie na zewnętrzną skórę. Nie podziałaja Ci tam gdzie naprawdę tworzą się zmarszczki oraz niedoskonałości. Czy jak na dłoniach plamy starcze ( tego jeszcze nie mam ale czytałam o tym). Poza tym sama miałam na dłonie nie tylko osocze ale również endermologię, pollogen i karboksyteraię.Nie wiem czy bym sie na to zdecydowała ale po prostu w pakieci było o wiele taniej i lekarz zapewnił mnie,ze będzie naprawdę fajny efekt. Miał racje. Zabiegi robiłam w klinice doktora Michajłowskiego w Gdańsku na Skłodowskiej

Nie zarejestrowany
    Guest
    O ! Moje okolice ! Czy mogłabys dać mi kontakt do tego miejsca?

Nie zarejestrowany
    Guest
    Dam Ci ich stronę: wymodelujsylwetke.pl/pakiety/dlonie Zresztą są na niej opisane wszystkie zabiegi na dłonie na jakie można się zapisać.

Nie zarejestrowany
    Guest

Natka

Moim zdaniem najlepsze osocze jakie miałam do tej pory to Magellan w klinice angel factory. Lepszego nie ma. Wystarczy tylko jeden zabieg .

Nie zarejestrowany
    Guest

Osocze bogatopłytkowe

Ktoś z Was kobietki robil osocze bogatoplytkowe?szukam kogos dobrego w Szczecinie!

Nie zarejestrowany
    Guest
    Cytat Napisał Nie zarejestrowany Zobacz post
    Ktoś z Was kobietki robil osocze bogatoplytkowe?szukam kogos dobrego w Szczecinie!
    Witam wszystkich ja od 3 miesiecy regularnie robie zabiegi z osocza w Karboklinice. Jak jestes ze Szczecina to na pewno znajdziesz. I polecam mila atmosfera, profesjonalne podejscie i przystepna cena zabiegu.

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM Avatar Pulsmed Szpital
    Mieszka w
    Łódź
    Warto, aby w zabiegach medycyny estetycznej wykorzystywać osocze bogatopłytkowe PRP, gdyż m.in.:
    - wspomaga tworzenie naczyń krwionośnych i aktywuje mikrokrążenie
    - pobudza fibroblasty do produkcji kolagenu
    - chroni przed wolnymi rodnikami.

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    heeeeeejjjjjjjj

Nie zarejestrowany
    Guest

Osocze

Uważam, że taka terapia osoczem bogatopłytkowym to w niektórych przypadkach jedyne wyjście, które może uratować wygląd i dobre samopoczucie. Sama korzystałam z tego typu zabiegów i mogę serdecznie je polecić.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 18-07-17 o 09:25

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości