+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 54
    Sandra7
    Guest
    Też przeżyłam problem z wypadającymi włosami. Gdzie się nie poruszyłam, tam było ich pełno. Suplementy diety mi nie pomagały, badania okresowe w porządku. Dlatego zdecydowałam się na terapię osoczem bogatopłytkowym w Karboklinice w Szczecinie. Miałam wykonane 2 zabiegi. Ogólne wrażenie dobre, włosy już tak nie wychodzą jak poprzednio. Oczywiście cudów się nie spodziewałam, ważne było, aby zahamować ogólne wypadanie.

misia2015
    Guest

Osocze Warszawa

Byłam na tym zabiegu już 2 razy w gab.Kosmedica, polecam gorąco zabieg!!! U mnie efekt odżywionej ,jędrnej i promiennej skóry zaczął sie pojawiać po 0k.5/7 dni, drugi zabieg wykonałam po 1,5 misiąca na twarz ,szyję i dekolt. Na dekolcie super efekt!!!!
    Jestem już zwolenniczką tego zabiegu,ponieważ mam gwarancję,że nic mnie nie uczuli, moje ciało szybko przyswaja moje osocze i nie ma skutków ubocznych!!!

Elisa45
    Guest

2

Cytat Napisał Nie zarejestrowany Zobacz post
    Witam,
    czy może ktoś z Państwa wie gdzie można skorzystać z tego zabiegu i systemu Angel w Warszawie?
    Z góry dziękuję za pomoc
    Pozdrawiam
    W Warszawie moge polecić klinikę Profemed. Miałam u nich 3 zabiegi i jestem absolutnie zachwycona efektem, zwłaszcza na dekoldzie i szyji - te miejsca najbardziej zdradzały mój wiek, a teraz wyglądają o wiele wiele lepiej... Zapytajcie o pakiety, bo na pewno będzie taniej niż kupowanie pojedynczych zabiegów.

Nie zarejestrowany
    Guest

Osocze

Tutaj faktycznie zgadzam się z Toba, ze własnie takie miejsce i ten zabieg to strzał w 10tkę http://www.aestheticmed.com.pl/pl/medycyna-estetyczna/zabiegi/odmladzanie-skory-osocze-bogatoplytkowe
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 28-01-16 o 12:32

Sonia43
    Guest
    Absolutnie polecam ten zabieg! Osocze potrafi zdziałać cuda i poprawić jędrność cery. Oczywiście na efekty trzeba nieco poczekać, nie nastawiać się na wielkie wow zaraz po zabiegu, bo tak nie będzie. Trzeba dać skórze czas na zregenerowanie się i odbudowę. Miałam taki zabieg w Profemedzie i na pewno będę go regularnie powtarzać, bo cóż młodsza nie bede i trzeba o siebie zadbać.

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Widzę że można kupić takie całe zestawy jeżeli chodzi o osocze bogatopłytkowe - http://www.e-dermedik.pl/category/osocze. Ale czy można samemu wykonać taki zabieg? Któraś z Was próbowała może?
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 12-09-16 o 09:52

Nie zarejestrowany
    Guest
    nie wiem kto placi tym idiota za taka pesude reklame przeciesz debile kazdy wie ze reklmaujecie hahaha

Nie zarejestrowany
    Guest
    Miałam wykonane osocze bogatopłytkowe.Z tym.ze na zupełnie inną okolice ciała. Z twarza na razie nie będe niczego kombinowała poniewaz nie jest tak źle ( genetycznie posiadam niewielką skłonnośc do zmarszczek). Niemniej mam do czyneinia na co dzien z bardzo żrącymi substancjami przy dłoniach, ze środkami dezynfekcyjnymi oraz tym samym moje dłonie wyglądały starzej niż był mój wiek ( ponoć po dłoniach mozna stwierdzić ile dana osoba ma lat)
    Trochę bałam się,ze będzie bolało ale nie było tak źle. Wystarczyły dwa zabiegi aby wygląd dłoni znacznie się polepszył

Nie zarejestrowany
    Guest
    Ale efekt po tym jest od razu? Tak jak po botoksie czy po kwasie?

Nie zarejestrowany
    Guest
    Nie jest od razu Trzbea trcohe poczekać ponieważ skora musi sie odnowić,ze tak napiszę. Efekt pojawia sie jednak dość szybko ponieważ widziałam u siebie efekty działania juz po dwóch tygodniach od pierwszego zabiegu, a po drugim to w ogóle było bardzo fajnie. Swoją drogą to efekt natychmiastowy jest jedynie przy kwasie hialuronowym. Przy botoksie również trzeba trochę na ten efekt poczekac.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości