+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17
    TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Piła
    A mi się wydaje, że makijażem, który jest cały czas na topie jest smokey eyes. Jak patrze na zdjęcia z jakiś imprez czy wesel to większość kobiet wybiera, mocniejsze lub jaśniejsze warianty "przydymionego oka" No i w sumie się nie dziwie, ja sama chętnie w ten sposób się maluje Nawet kupiłam sobie ostatnio specjalną paletkę do tego od theBalm, a że teraz Halloween, Andrzejki i imprezy sylwestrowo-noworoczne więc będzie gdzie się malować
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 26-10-16 o 09:25

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    Mieszka w
    Kraków
    Smoky eyes fktycznie jest często wybierany, tak samo jak klasyczna kreska na górnej powiece. Moim zdaniem dobrym rozwiązaniem jest makijaż permanentny bo to spora oszczędność czasu. Szczególnie jeśli idealna kreska nie wychodzi nam za pierwszym razem.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 16-01-17 o 15:43 Powód: spam

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM Avatar qamionka
    Czerwone usta są zawsze sexi ^^

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM
    U mnie teraz królują czerwienie, bordo, burgundy i ciepłe brązy. Mozna wyczarować super makijaż na dzień do pracy jak i na wieczór super smokey

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    Mieszka w
    ŁÓDŹ
    Dla mnie najważniejsze jest to w jakim makijażu czuję się i wyglądam dobrze a nie patrzę na trendy.

Nie zarejestrowany
    Guest

Kosmetyki

Mnie się mega podoba styl w jakim się maluje Osi z Top model, ostatnio tez wpadłam na akcje kosmetyki dla mojej urody i ona tam opowiada o sobie - są też inne dziewczyny - i pokazuje co lubi w kosmetykach i jak lubi się malować Bardzo mi sie podoba jej makijaż w tej akcji, ona jest taka zdecydowana i pewna siebie i bardzo jej to pasuje. Tutaj sa zdjecia - kosmetykidlamojejurody.pl
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 18-04-17 o 10:17

WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC Avatar dariana
    Mieszka w
    Warszawa
    .Szczerze mówiąc- rzadko spotyka się kogoś,kto powala nas swoją urodą. Wlasciwie ja spotkalam w swoim zyciu dwie kobiety,których uroda zwaliła mnie z nóg.I to ta naturlana uroda,nie tapeta na twarzy.Jedna z dziewczyn studiowała ze mną na roku.Ile razy się pojawiała,mnie dosłownie zatykało z wrażenia.I najbardziej wkurw... mnie to,ze reszta ludzi pokazując ją palcem,mówiła,ze dziewczyna jest pewnie "szmatą".Moze niedosłownie,ale to mieli na myśli,mimo,ze dziewczyny nie znali.Byla po prostu więcej niż piękna. Nie jestem w stanie porównać do niej żadnej ze słynnych aktorek Hollywood.No ewentualnie Angelina Jolie.Ewentualnie one dwie mogłyby stanąc obok siebie,choc i tak ich urody należą do róznych typów.

Sama staram się dbać o siebie i na przykład regularnie chodzę do kosmetyczki.... https://arteclinic.pl/kosmetologia O tutja
    Ostatnio edytowane przez dariana ; 25-11-19 o 10:41

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości