+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16
    Nie zarejestrowany
    Guest

endermologia

Cytat Napisał Nie zarejestrowany Zobacz post
    Ja miałam robioną endermologię we Wrocławiu, nie powiedziałabym że zabieg jest przyjemny, ale do wytrzymania, wszystko się udało i jestem zadowolona.
    Naprawde zabieg nie byl dla Ciebie przyeemny? Moze uzyte podcisnienie bylo za duze. Mnie zawsze moj kosmetolog pyta czy boli czy nie. A mialas robiona endermologie z uzyciem pasow? Ja pierwszy raz sie spotkalam z czyms takim w jedenej z warszawskich klinik na Ursynowie. Faktycznie lepiej odczuwalam zabieg, ma tez to przyniesc lepsze efekty. Jestem ciekawa czy ktos przeszedl cala serie zabiegow z uzyciem miesni i widzi lepsze efekty

WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC Avatar telika
    Mieszka w
    Warszawa
    Endermologia jest w stanie zredukować cellulit ale nie liczcie na to, że jeden tylko zabieg będzie w stanie usunąć spore zmiany. Niestety ale trzeba wybrac się na kilka.

Polecam udoskonaloną endermologię czyli ICOONE. Zabieg jest w stanie dać o wiele lepsze efekty niż sama tylko endermologia tak wieć poczytajcie sobie o nim. Jest to on wykonywany za pomocą specjalnego urządzenia z odpowiednią glowica.

Aktualnie jest dostępne jedynie w kilku gabinetach w duzych miastach w Polsce ( na przykład w Bonadea)
    kobietazrozumie.pl/modelowanie-sylwetki-icoone-efekty-mozna-uzyskac
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 20-04-18 o 21:03

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    hej

Natalia kosmetolog
    Guest
    Zabieg endermologii daje świetne rezultatu w walce z cellulitem i poprawą jędrności skóry. Przy dodatkowo wprowadzonej diecie i aktywności fizycznej efekty są jeszcze lepsze. Należy pamiętać, że zalecane jest wykonanie zabiegu w serii- około 10 sesjii i warto raz na kwartał wykonać zabieg "przypominający" dla podtrzymania efektu.

Nie zarejestrowany
    Guest
    NAJLEPSZA FIRMA PRODUKUJĄCA SUPLEMENTY MOLECULAR PROJECThttp://www.molecularproject.pl/

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mnie bardzo zaciekawił zabieg przeprowadzany w podpoznańskiej klinice http://medicalaser.pl/frakcjonowanie-3d/ i noszę się z zamiarem jego wykonania w najbliższym czasie.
    Ostatnio edytowane przez Nirka ; 04-03-19 o 00:05

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości