+ Odpowiedz na ten temat
Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 50
    Nie zarejestrowany
    Guest

lek

kurczę nie jestem pewna co najlepiej byłoby w takich okolicznościach zrobić, najlepiej wejdź sobie na efarmaceuta i poczytaj dokładnie masz tam wszystkie ulotkowe informacje, może jest coś w tym temacie a jak nie to jest tak formularz gdzie możesz się skonsultować z farmaceutą bardzo wygodnie, zadajesz pytanie, zostawiasz do siebie mail i telefon jak chcesz i do 24h dostaniesz bez problemu odpowiedź i sytuacja ci się rozjaśni

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM Avatar Freedom
    Zamiast tego wszystkiego proponujemy prezerwatywę. Jeśli bez niej to niech mężczyzna ćwiczy wstrzymywanie wytrysku mięśniami PC (to samo co mięśnie Kegla u kobiet) i nie uczy się tantry - możliwy jest orgazm bez wytrysku. Wspomagająco kalendarzyk.

netta
    Guest
    Nie, ja jednak już dziękuję za prezerwatywy, zbyt niski wskaźnik pearla, biorę od 3 lat tabletki, ostatnio zmieniłam na belarę bo przy poprzednich libido mi się znacznie obniżyło

Nie zarejestrowany
    Guest

Jakie jest ryzyko ciazy ?

Witam, przyjmuje tabletki antykoncepcyjne Daylette 24+4, ostatnio zapomnialam 18 tabletki z opakowania wiec tak jak bylo w ulotce bez robienia przerwy zaczelam kolejne opakowanie. Przy 6 tabletce z nowego opakowania kochalam sie z partnerem bez prezerwatywy do konca. Jakie jest ryzyko ciazy ? Po jakim czasie od zaczecia nowego opakowania wraca pelna antykoncepcja ?

Nie zarejestrowany
    Guest

nie ma ciazy

moja droga ryzyka ciazy nie ma.. ja co prawda biore inne tabletki ( belara) ale zasada dzialania jest tasama... zrobilas dobrze ze nie robilas przerwy. jestes zabezpieczona caly czas

kissa34
    Guest
    Też tak myślę, biorę tabletki vines o podobnym schemacie czyli 24+4 ale z niższą dawką hormonów, ginekolog mi pokazała w tabelce że są tak samo skuteczne jak te uniwersalne i teraz już mam pewność że jestem dobrze zabezpieczona

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    Mieszka w
    Warszawa
    Vines tabletki są bardzo skuteczne i nie obniżają libido. Jeśli któraś z pań ma problem z libido to po prostu pora odwiedzić ginekologa i powiedzieć o swoim problemie. Dobry specjalista na pewno znajdzie odpowiedni lek, który będziesz mogła brać na przemian z tabletkami antykoncepcyjnymi i nie mówię tutaj o żeń-szeniu z apteki
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 20-03-19 o 14:00

mufinka
    Guest
    Tak, ja też coś o tym czytałam na stronie antykoncepcjanamare.pl, jest tam opisane w miarę dokładnie że warto szukać szytych na miarę tabletek, które zapewnią utrzymanie libido na wysokim poziomie.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Zamiast tabletek lepszym rozwiązaniem jest Diagragma Caya. Kupiłam na naturalna-plodnosc.pl i uwierzcie,że nie zamieniłabym na nic innego. Nie martwię się o zdrowie i o niepożądaną ciąże. Tego szukałam.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Ja o diafragmie caya słyszałam u swojego ginekologa, jeszcze dopytam co i jak z taką forma anty, ale pewnie zdecyduje się po ciąży, bo słyszałam że nie truje a dobrze zabezpiecza i nie ma obawy że coś wypadnie czy się zawinie

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości