+ Odpowiedz na ten temat
Strona 14 z 14 PierwszyPierwszy ... 4121314
Pokaż wyniki od 131 do 138 z 138
    TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Soczi
    Jak najbardziej polecam tą stronę z odżywkami http://nplink.net/6K9zhhB6 Nie raz zaopatrzylem się w produkty. Polecam zajrzeć do promocji, można zawsze znaleźć coś fajnego dla siebie.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 02-05-17 o 09:06

rentisss
    Guest

suplement

U mnie najlepsza przedtreningówka to zdecydowanie Cocao od Stario. Nie mam w ogóle zjazdów energetycznych po tych tabletkach, a piłem już dosłownie wszystko, co dostępne na rynku raczej z mizernym skutkiem. Cocao, kreatyna, podstawowe białko i masz właściwie cały zestaw treningowy. Standardowo robię sesje kreatynowe w domu, przed rozgrzewką wprowadzam Cocao (szybko dodaje energii, nie ma żadnych uzupełnień chemicznych i dużej dawki węglowodanów prostych, co dla mnie jest wręcz idealne, sylwetka endomorfik), a po treningu białko, żeby wykorzystać okienko anaboliczne. Korzystaj, bo kombinacja uniwersalna.

Dorla22
    Guest

eko

jeżeli chodzi o naturalne wsparcie to mnie bardzo w odchudzaniu pomogły nasiona babki jajowatej, które w ekopiramidzie wyszukałam, błonnika w tym całe mnóstwo i faktycznie podbudowałam sobie przemianę materii więc jako taki dodatek do diety fajnie się sprawdzają, tylko nie ma co przesadzać i za dużo stosować- wszystko z umiarem

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Dla mnie najlepsze i naprawdę naturalne to suplementy DuoLife z 13 składnikami naturalnego pochodzenia, stosuję je regularnie i polecam wszystkim. Więcej informacji znajdziecie na stronie duolife.eu , a w razie jakichkolwiek pytań piszcie na mój adres mag226@o2.pl
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 07-06-17 o 08:34

Nie zarejestrowany
    Guest

Odchudzanie

Ja stosowałem Slimunox i osobiście uważam, że warto go stosować. Nie mniej pewien dobry szczegół... aby mieś efekt, to oprócz smych tabletek nie zapomnij o diecie i systematycznych ćwiczeniach

Sara123
    Guest
    Polecam sklep zielarski sekrety-natury.pl , w któym można kupić szeroki wybór suplemetów diety m.in firmy Swanson, Solgar, Now Foods, Bonimed w bardzo przystępnych cenach.

LUBIĘ FORUM
    Mieszka w
    Warszawa
    Nie bierz suplementów na potęgę. Nie sa one zawsze złe jednak uwazam,że powinno się ograniczać ich przyjmowanie na rzecz zdrowego odżywiania. Diety pełnej warzyw i owoców. Witaminy i mikroelementy z warzy w i owoców o wiele lepiej i skuteczniej się wchłaniają niż te z tabletek ( nikt nigdy tak naprawdę nie zbadał ich realnego wchłaniania się.....).

Poza tym ważne jest odpowiednie odżywianie się. Polecam zdrowe potrawy jak na przykład leczo wegetariańskie. Które u mnie na stole jest totalnym must have.
    Ostatnio edytowane przez dariana ; 04-07-17 o 13:27

Nie zarejestrowany
    Guest

suplementy

Ja kupuję suplementy Herbaya, bo zawierają ekstrakty roślinne, więc mają skuteczniejsze działanie. Ostatnio biorę wyciąg z karczocha na poprawę trawienia

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 14 z 14 PierwszyPierwszy ... 4121314

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości