+ Odpowiedz na ten temat
Strona 28 z 28 PierwszyPierwszy ... 18262728
Pokaż wyniki od 271 do 280 z 280
    Nie zarejestrowany
    Guest

Jak schudnąć

A w moim przypadku efekt dał Slimunox. Jednak nie to jest istotne. Podstawą wszystkiego (przynajmniej u mnie tak było), że nic na siłę, jak zaczęłam podchodzić do odchudzania, że nie muszą, ale chcę i jak sie uda to dobrze, a jak nie to włosów rwać nie będe to i efekty przyszły

Nie zarejestrowany
    Guest

Slimunox

Ja też stosowałam Slimunox i jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udało mi sie osiągnąc. Wreszcie pozbyłam się nadwagi i tylko to się liczy

Nie zarejestrowany
    Guest

Moja odchudzanie

A ja brałam jakiś czas temu preparat Foreverslim i faktycznie działało. Udało mi się zrzucić zbędne kilogramy i faktycznie po tym preparacie zmniejszył mi się apetyt i udało mi się schudnąć. Po odstawieniu preparatu nie miałam żadnych problemów zdrowotnych.

Nie zarejestrowany
    Guest

Schudnąć

Według mnie Slimunox to naprawdę najlepszy preparat tego typ.U mnie zadziałał na prawdę bardzo szybko już po pierwszych dwóch tygodniach zauważyłam pierwsze zmiany.Więc na pewno warto w niego zainwestować.

howmmany
    Guest
    Moim zdaniem najlepszym suplementem jest odżywka białkowa. Można zrobić z niej shake, dodać do płatków owsianych, twarogu. Ogranicza nas tylko wyobraźnia. Pomaga nam ona dodatkowo dbać o odpowiednią ilość białka w naszej diecie. Ja takowe kupuję zawsze od Elite Sport Food .

Nie zarejestrowany
    Guest
    jeśli pragniecie schudnąć szybko tego lata polecam Wam tabletki figurena. Działają rewelacyjnie. Schudłam 13kg.

WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC
    Mieszka w
    Gdańsk
    Zdrowe suplementy diety, w przeciwieństwie do tych otrzymywanych drogą przemysłową, nie zawierają sztucznych składników, takich jak konserwanty, sztuczne barwniki, czy sztuczne substancje przeciwutleniające. Stosując suplementy ekologiczne nie obciążamy naszego organizmu niepotrzebnymi związkami chemicznymi, które mogą odkładać się w naszym ciele i prowadzić do niepożądanych objawów.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 21-10-19 o 20:13

Anka_usa
    Guest

Suple, tylko naturalne

Nie biorę suplementów, to nic nie daje a napędza rynek. Biorę Magnez od MagVit z B6 i olej CBD . Dlaczego? Bo Magnez od MagVit to lek a Hempley wstawia wyniki badań swoich produktów naturalnych
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 30-10-19 o 17:42

Nie zarejestrowany
    Guest

African mango

Co sadzisz o african mango
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 03-01-20 o 16:26

Nie zarejestrowany
    Guest
    Preparat figurena doskonale przyśpiesza metabolizm. Brzuszek szybko spada. Dodatkowo odczuwałam blokadę głodu. Też ekstra. Łącznie schudłam dzięki temu 14kg.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 28 z 28 PierwszyPierwszy ... 18262728

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości