+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 28 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 278
    fiołek
    Guest
    Miałam problemy z motywacją i skupieniem się na treningu, który ograniczał się do ćwiczeń domowych. Najlepszym sposobem jest znalezienie jakiegoś zamiennika dla kawy. Najpierw spróbowałam naturalnej zielonej kawy ale odrzucił mnie smak, na początku zniechęciłam się, ale potem wyczytałam coś o tabletkach zielona kawa max z ekstraktu z ziaren i dają radę. Czuję się bardziej zmobilizowana do ćwiczeń i żywsza.

kma
    Guest
    A próbowaliście tabletki IQGreen? Są naprawdę świetne. Przed zakupem dużo o nich czytałam bo generalnie uważam co przyjmuje i w jakiej ilości,żeby kiedyś nie wpaść na jakieś wiece g ale te tabsy były bardzo ok - naturalny skład i przy minimalnej diecie cały mi świent efekt działania. Schudłam aż o 15 kg w 3,5 miesiąca! porażające

bingi
    Guest
    Okej, sprawdziłam na zielonakawamax skład tych tabletek. Nie jest źle: 400mg ekstraktu, gdzie obecnie podobne produkty zawierają śladowe ilości tego wyciągu. Nie wiem tylko czy zastosować kurację 15 czy 30 dniową?
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 30-01-15 o 14:34

fioek
    Guest
    Wiesz co, może najpierw 15 dni to będziesz mogła stwierdzić czy jest jakaś zmiana.

milkaalpen
    Guest
    Cytat Napisał kma Zobacz post
    A próbowaliście tabletki IQGreen? Są naprawdę świetne. Przed zakupem dużo o nich czytałam bo generalnie uważam co przyjmuje i w jakiej ilości,żeby kiedyś nie wpaść na jakieś wiece g ale te tabsy były bardzo ok - naturalny skład i przy minimalnej diecie cały mi świent efekt działania. Schudłam aż o 15 kg w 3,5 miesiąca! porażające
    15 kg w 3,5 - gratuluję wyniku! Sama bym chciała taki osiągnąć, bo nie czuję się dobrze w swoim ciele co mnie mocno przytłacza. Czytam dużo o tych tabletkach, o których pisałaś i stąd moje pytanie czy stosowałaś jakąś dietę oprócz samych tabletek? Cokolwiek? Albo może jakieś ćwiczenia?
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 02-02-15 o 21:52

bingi
    Guest
    Okej zamówiłam tę 15 dniowa kurację zielonej kawy max. Zobaczymy czy mi pomoże z moim podjadaniem.

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Białystok
    Sama spróbowałam zielonej kawy max, i muszę przyznać że ten suplement jest godny polecenia. Miło zmniejsza łaknienie przez prościej jest się opanować z podjadaniem jednocześnie dodaje energii i odstawienie kawy w pracy już tak nie boli.

Nie zarejestrowany
    Guest
    naturalny suplement na odchudzanie który polecam to Slimcea. Dla osób które wahają się z zakupem moge potwierdzić ich dobre działanie. Hamują łakninie i przyśpeiszają spalanie tkanki tłuszczowej.

Nie zarejestrowany
    Guest

Novoslim

brałam Novoslim i byłam zadowlona, suplement posiada ziołowy skład, prawie w całości, przede wszystkim nie podrażaniał ani mojego żołądka a ni jelit, co czasami działo się po innych tego typu środkach. Polecam, ja z tym suplementem schudłam prawie 11 kg

Nie zarejestrowany
    Guest
    Wspomagaczem ok są tabletki Slimcea. Jakość ok. tanie i skuteczne. Stosuje je do diety i efekty są znacznie lepsze niż podejrzewałam.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 28 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości