+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
    Nie zarejestrowany
    Guest

Jakie kosmetyki dla dzieci z AZS?

polecicie jakieś sprawdzone???
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 05-12-14 o 11:32

Nie zarejestrowany
    Guest
    U mojej córki najlepiej sprawdzały się emolienty, nie wszystkie są drogie, ostatnio kupiłam emulsje i krem z latopic, naprawdę w przystępnej cenie. Smaruje córkę od dwóch tygodni, skóra jest nawilżona i gładka.

WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC Avatar Redakcja
    ''Najczęstszą dermatologiczną chorobą wieku dziecięcego jest atopowe zapalenie skóry – schorzenie, którego jednym z podstawowych objawów jest bardzo sucha skóra. Bardzo cienka, napięta, szorstka w dotyku i wrażliwa, która często swędzi, piecze, łuszczy się i daje uczucie ściągnięcia''.

Link do artykułu: ATOPOWE ZAPALENIE SKÓRY (AZS) u dzieci: prawidłowa pielęgnacja to podstawahttp://www.poradnikzdrowie.pl/ciaza-...awa_34476.html

Jak pielęgnować skórę dziecka z ATOPOWYM ZAPALENIEM SKÓRY http://www.poradnikzdrowie.pl/zdrowi...azs_36655.html

Nie zarejestrowany
    Guest
    ja u mojej córki mam sprawdzony provag w emulsji do codziennej higieny intymnej, a jeśli chodzi o mycie to olej ryżowy , a potem spłukujemy go ciepłą( ale nie za bardzo ) wodą - zostawia warstwę ochronną

Nie zarejestrowany
    Guest
    U nas ostatnio super sprawdzaja sie kosmetyki firmy atoperal, mamy juz przetestowana pianke i emulsje do kapieli i balsam, pierwsze produkty myja bardzo delikatnie, mam wrazenie, ze juz po nich skora jest lekko nawilzona a balsam z kolei zostawia lekka warstwe ochronna, dzieki czemu skora jest dluzej nawilzona

Nie zarejestrowany
    Guest
    Cytat Napisał Nie zarejestrowany Zobacz post
    polecicie jakieś sprawdzone???
    Swietne sa eeny meeny - ostatnio dostaly nawet rekomendacje towarzystwa atopowego.

Nie zarejestrowany
    Guest
    O, ja też lubię atoperala, w sumie już wypróbowałam wszytsko, spróbuj sobie krochmal do kapieli jak dla mnie jest bardzo delikatny, jeśli macie pleblemy z pieczeniem to świetnie się sprawdzi

+ Odpowiedz na ten temat

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości