+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 53

Widok mieszany

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM Avatar Ziaja Med
    Mieszka w
    Warszawa

KONKURS! Do wygrania dermokosmetyki od marki Ziaja Med

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	logo AZS.jpg
Wyświetleń:	0
Rozmiar:	8.4 KB
ID:	146

ZAPRASZAMY DO KONKURSU!
    Mamy dla Was 15 zestawów dermokosmetyków z serii Ziaja Med kuracja dermatologiczna AZS ufundowanych przez firmę Ziaja. Każdy zestaw zawiera następujące preparaty:

- KREM KOJĄCY NAWILŻAJĄCY 50 ml
    - KREM REGENERUJĄCY NATŁUSZCZAJĄCY 50 ml
    - NATŁUSZCZAJĄCY OLEJEK MYJĄCY DO KĄPIELI I POD PRYSZNIC 270 ml
    - NATŁUSZCZAJĄCA EMULSJA DO CIAŁA 400 ml

Zobacz więcej informacji na temat marki Ziaja Med i dermokosmetyków z serii kuracja dermatologiczna AZS.

KONKURS:

Jeśli chcesz zdobyć jeden z zestawów, zaloguj się na forum i w odpowiedzi poniżej wpisz odpowiedź na temat:
    "Ratunek dla skóry – twoje sposoby na zimową pielęgnację skóry suchej i wrażliwej."

Uwaga:
    Na wypowiedzi czekamy od 27 listopada 2014 roku do 12 grudnia 2014 roku (włącznie).
    Spośród wszystkich osób, które zalogują się na forum i udzielą odpowiedzi na pytanie konkursowe Komisja Konkursowa wskaże 15 użytkowników, którzy otrzymają nagrody.

Lista laureatów Konkursu (zawierająca nick użytkownika forum) zostanie opublikowana 15 grudnia 2014 roku na forum portalu Poradnikzdrowie.pl w wątku konkursowym. O wygranej i sposobie przekazania nagród organizator konkursu poinformuje zwycięzców drogą mailową, na adres podany podczas rejestracji na forum.

REGULAMIN KONKURSU

ZAPRASZAMY

Konkurs został zakończony!

Nagrody w konkursie otrzymują:

fram_boise
    Joan EM
    aquarel
    Izabela19
    mario2
    youazia
    alfa
    gomi
    henia2
    natiwi6
    Joanna_Jagoda
    MonBe
    FashionObsession
    Katya
    appetita
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 15-12-14 o 15:14

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM

Odpowiedź na pytanie konkursowe

Moja pielęgnacja skóry wrażliwej i suchej:
    -Ziaja żel do mycia twarzy liście manuka;
    -Ziaja oliwkowa woda tonizująca z wit.C;
    -gdy świeci słońce: Ziaja Sopot Sun antyoksydacyjny krem z wit.C;
    -w pochmurne dni: Ziaja naturalny krem oliwkowy;
    -na noc: AVA olejek arganowy;
    -usta: Ziaja kakaowy balsam do ust na zmianę z balsamem do ust Tisane;
    -ciało: Ziaja masło kakaowe: żel pod prysznic + masło;
    -raz w tygodniu błękitna glinka tybetańska z żelem aloesowym, a po niej oliwkowa maseczka Ziaja z kwasem hialuronowym;

Na początku chciałabym napisać, że cieszę się z tego konkursu, bo wreszcie będe miała okazje powalczyć o kosmetyki, które by mi się naprawdę przydały

Mam niepowtarzalnie problemową buzie- miejscami przesuszoną(na policzkach), oraz wrażliwą skóre na kolanach i kostkach. Zimna temperatura oraz wiatr wpływa bardzo niekorzystnie na moją skórę. Po powrocie z zewnątrz moja skóra jest zaczerwieniona, ściągnięta i bardzo przesuszona przez długi czas.
    Jednym z nielicznych rozwiązaniem jest stosowanie kremów silnie nawilżających na noc, oraz w ciągu dnia lekko nawilżających emulsji. Staram się także możliwe chronić skórę przed zimnem nosząc czapkę oraz szalik naciągnięty możliwie na twarz A newralgiczne miejsca na nogach staram się chronić zakładając grube rajstopy i oczywiście po powrocie stosować nawilżające kąpiele . Zimą uwielbiam stosowąć olejki nawilżające do kąpieli, ponieważ w prosty sposób skora jest miękka i nawilżona

Najprościej byłoby pozostawać w domu, gdy zima za oknem - lecz należy być elastycznym i radzić sobie w przeciwnościami

Mieszka w
    rzeszów
    tak prawdę powiedziawszy to nie mam właśnie sprawdzonych sposobów na skórę i włosy. jestem bardzo zapracowana i tej jesieni znowu mam problem ze zbyt mocno przesuszoną skórą twarzy i dłoni, a na głowie mam "siano"!! właśnie włączyłam internet i szukam sposobów na ratunek. przyszły mi do głowy jakieś stare sposoby na włosy- robienie maseczki z jajka itp.

Mieszka w
    Zamość

"Ratunek dla skóry – twoje sposoby na zimową pielęgnację skóry suchej i wrażliwej."

Witam!Cieszę się,że jest taki konkurs,w którym będę mogła powalczyć o dermokosmetyki Ziaji,które być może przyniosą ulgę mojej trudnej skórze.Od 3 lat borykam się z często nawracającymi zmianami na twarzy,zwłaszcza czole i policzkach,na powiekach,przez co wyglądam jakbym miała chore oczy,opadją mi powieki a także na nosie,za uszami,na szyi i karku,na prawym ramieniu i najgorsza największa zmiana na plecach.Zwłaszcza jesienią i zimą dotkliwie odczuwam,suchość skóry,robi się biała,dodatkowo swędzenie,pieczenie i łuszczenie się skóry,a także lekki obrzęk i zaczerwienienie zmian.Postanowiłam nie skazywać się na sterydy,które uzależniają skórę i mają dużo skutków ubocznych,skoro i tak moja choroba mnie nawiedza i tak już podobno ma być zawszeJeden lekarz stwierdził,że to AZS,inny że łojotokowe zapalenie skóry.Co by to nie było,i tak jest uciążliwe i wpływa bardzo na moje życie.Nie mogę nosić sukienek i bluzek na ramiączkach,mam ciągle rozpuszczone włosy,bo reakcja ludzi na widok mojej szyi i uszu mnie dobiła,nie mogę też spać.Nie chcę,żeby ktoś się bał,że go czymś zarażę,dlatego ukrywam te zmiany i nie mogę pozwolić sobie na jakąś krótszą,praktyczną fryzurę.Często skóra swędzi tak bardzo,że w kóncu drapię się,aż do krwi.Nie znalazłam,żadnego preparatu,który pomógłby chociaż złagodzić te zmiany.Stosowałam cutibazę-maść,efekt był krótkotrwały i zmiany jedynie lekko przygasły,by zaraz powrócić.Kiedyś stosowałam na twarz kremy Ziaji Kozie Mleko i kosmetyki z serii oliwkowej.Uważam,że są bardzo dobre i moja skóra była po nich dobrze odżywiona,gładka i zdrowa.Gdy pojawiły się moje zmiany załamałam się i ograniczyłam do żelu pod prysznic,płynu miclearnego,który w zetknięciu ze skórą na czole i policzkach,mimo iż jest delikatny i tak ją podrażnia.Odstawiłam wszelkie kosmetyki i poszłam do dermatologa jednego potem drugiego,by usłyszeć,że tak już będzie i mam się faszerować sterydami.Dobrze się odżywiam,gdyż to ma ogromny wpływ na skórę,piję dużo wody,ograniczam stres,którego wiele przysparza mi moja skóra.Jednak efekty są niewielkie.Mam tylko nadzieję,że może dermokosmetyki Ziaji,polskie produkty,które sobie cenię i te akurat specjalistyczne do skóry z AZS, może one pomogą mi złagodzić moją chorobę i dzięki temu poprawi się moja codzienność,bo będę wyglądała zdrowiej i będę się czuła dobrze w swojej skórze.Chciałabym znowu tak się czuć,chciałabym spróbować.Dziękuję za możliwość podzielenia się i pozdrawiam.Asia

Mieszka w
    Wrocław
    Moja pielęgnacja skóry wrażliwej i suchej jest minimalna, nie lubie niepotrzebnie przeciążać skóry. Używam naturalnych olejków (makadamia i argan), do całego ciała Ziaja Kuracja lipidowa, a na ekstremalnie przesuszoną skórę AlantanDermoline. Ponadczasowe kosmetyki, rewelacyjny efekt. Pozdrawiam

Mieszka w
    Bydgoszcz
    AKCJA - REGENERACJA

Posiadam skórę atopową, tak jak reszta mojej rodziny. Aktywna pielęgnacja trwa u nas cały rok, lecz zimą jest szczególnie intensywna. Kluczowe jest częste i systematyczne nawilżanie tłustymi maściami, ja używam cholesterolowej. Do kąpieli stosujemy płyny i mydła hipoalergiczne, tak samo preparaty do prania ubrań. Pijemy dużo wody by nawilżyć skórę od wewnątrz i nie dopuścić do jej odwodnienia. Zbawienny jest dla nas również olej kokosowy, który dodajemy do kąpieli jak i bezpośrednio na skórę- nie podrażnia, a za to znakomicie nawilża! Na wysuszoną skórę twarzy nakładam maseczki w różnorodnymi minerałami, a moja ulubiona to ta z szarej glinki.

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Bez*tytułu.jpg
Wyświetleń:	2
Rozmiar:	43.4 KB
ID:	147

Mieszka w
    Bydgoszcz
    Nie raz się przekonałam, że gdzie nic nie pomaga, tam "babcine metody" okazują się zbawienne. Jednym z "nie moich" odkryć jest kąpiel w kisielu. Od razu upraszam, aby nie mieć skojarzeń do niechlubnych kobiecych potyczek
    Problem podrażnionej, swędzącej i suchej skóry wraca do mnie co roku w okresie jesienno-zimowym jak bumerang. To czas, w którym raz w tygodniu dodaję krochmalu z mączki ziemniaczanej do niegorącej kąpieli w wannie. Zabieg ten skutecznie likwiduje uczucie ściągniętej i jakby za małej skóry, która staje się niesamowicie gładka, ukojona oraz miękka. Gdyby mogła, z pewnością by mi podziękowała!
    Krochmal przygotowuję według poniższej receptury:
    zagotowuję około 4 litry wody, a następnie wlewam filiżankę zimnej wody zmieszanej z 7 łyżkami mąki ziemniaczanej. Chwilę mieszam i kisiel gotowy

Mieszka w
    Budzisław Kościelny
    Skóra sucha naprawdę potrzebuje super akcji- żeby się zregenerować. Moim sposobem jest peeling- sucha skóra wygląda mało efektownie i przeważnie używam peelingu własnej produkcji( do ciała kawa, odrobina soli i żel pod prysznic, a do twarzy peeling cukrowy).
    Następnie przygotowuje kąpiel, jak potrzebuje mega nawilżenia to do wanny dodaje oliwkę, płyny natłuszczające. Po kąpieli balsam nawilżający i regenerujący suchą skórę. Na twarz maseczki nawilżające. Piję dużo wody, staram się przebywać na powietrzu minimum 2 godz. dziennie(odkąd mam szkraba nie ma z tym większego problemu- nie ma wymówki, spacer to obowiązek każdego dnia).

Mieszka w
    Kutno
    Sposoby na zimową pielęgnację skóry suchej i wrażliwej:
    TWARZ - zimą stosuje kremy nawilżające i regenerujące z dużą ilością składników odżywczych .Wybieram kremy tłuste lub półtłuste , które zapewniają lepsze nawilżenie i wygląd mojej skóry.W kremie na zimę powinny znaleźć się składniki takie jak np. alantoina , gliceryna czy witaminy. Moja skóra z racji tego że jest sucha i wrażliwa wymaga szczególnej pielęgnacji.
    USTA-do pielęgnacji ust zimą używam pomadek oraz balsamów ochronnych , masełek lub wazeliny. Te rzeczy są mi niezbędne podczas zimy bez nich moje usta są spierzchnięte i suche .
    WŁOSY- odżywki lub maski to je stosuje najczęściej w czasie zimy , ważne aby zawierały wiele drogocennych składników ,np.keratynę lub biotynę, które dogłębnie nawilżają i zapobiegają elektryzowaniu się włosów.
    CIAŁO- krótkie kąpiele w letniej wodzie z dodatkiem olejków .Po kąpieli stosuje balsamy i mleczka bogate w olejki lub masła , np. kakaowe.
    DŁONIE I STOPY- do pielęgnacji skóry dłoni i stóp używam kremów z gliceryną , parafiną i witaminami. Na noc nakładam grubą warstwę kremu i zakładam ciepłe skarpety.
    DIETA-jem dużo warzyw , owoców , produktów mlecznych i ziaren. Składniki odżywcze zawarte w tych produktach poprawiają wygląd skóry.
    UBRANIE- ważne również jest , aby chronić naszą skórę przed zimnem dlatego w zimę zawsze pamiętam o ciepłym szaliku ,czapce czy rękawicach.
    PEELING - w zimę używam peelingów enzymatycznych aby oszczędzić moją wrażliwą skórę.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości