+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 53
    TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    szynwałd
    jestem zapracowana i nie mam czasu na domowe sposoby na wrażliwą skórę a tu firma ziaja ma fajne rozwiązanie dla skóry" trudnych" w pielegnacji. Ceny tych produktów są w przystępne więc mogę sobie pozwolić na odrobinę luxusu !!!!Dziękuję !!!!

Mieszka w
    Przasnysz
    Witam.
    No cóż codzienność zimą nie jest łatwa. Niestety nie tylko odśnieżanie szyb samochodowych i uruchamianie silnika samochodu niegarażowanego jest problemem. Przede wszystkim trzeba zadbać o wygląd by można było pojawić się w pracy. Tak więc już ranek zaczyna się interesująco Najpierw mycie twarzy żelem lub mydłem dla alergików. Później delikatne osuszenie skóry (oczywiście nie można szybko i mocno trzeć). Później krem nawilżający, który niestety powoduje świecenie się skóry. Bogu dzięki, że jestem kobietą, ponieważ makijaż może wszystko . I jestem gotowa na podbój świata. Nie zapominam jednak o szaliku i rękawicach, które również chronią przed wiatrem i mrozem.
    A tak wogóle to najlepiej zostać pod ciepłą kołderk.
    Pozdrawiam

Mieszka w
    ŁÓDŹ
    "Ratunek dla skóry – twoje sposoby na zimową pielęgnację skóry suchej i wrażliwej." Skóra sucha i wrażliwa potrzebuje przede wszystkim odpowiedniej i starannej pielęgnacji. Stosowałam już bardzo dużo kremów lecz tym który okazał się idealnym do mojej cery (delikatnej i wrażliwej) to krem ZIAJA z którego jestem bardzo zadowolona. Krem ZIAJA jest delikatny, kojący a do tego długotrwale nawilżający Szczególnie w taką porę roku jak zima należy stosować kosmetyki z naturalnymi składnikami które nie wysuszają i działają natłuszczająco, takim kosmetykiem jest kremowe mydełko kakaowe ZIAJA. Odpowiedni zestaw kosmetyków ZIAJA, dieta ,sport oraz zdrowy styl życia sprawia że moja cera jest w świetnej kondycji a do tego pięknie pachnie

Mieszka w
    Lublin
    Witam
    Mój sposób na zimową pielęgnację skóry suchej i wrażliwej.
    Borykam się w problemem skóry bardzo suchej i wrażliwej od wielu lat. Mimo, że jestem osobą stosunkowo młodą to przetestowałam wiele kosmetyków drogeryjnych jak i typowo polecanych przez dermatologów, mimo to nie znalazłam dla siebie odpowiednich.
    Mój sposób? DOMOWE SPA! Tak! Każda z nas jest zabiegana, zapracowana lecz warto w zimowe, długie wieczory poświęcić chwilę dla siebie. Niech naszym domowym spa będzie łazienka. Zapalmy świece, dodajmy olejku do kąpieli (nie mam ulubionego, ale każdy olejek do kąpieli świetnie sprawdza się przy problemie suchej skóry). Dajmy się ponieść! Maseczka, peeling - niech ta chwila będzie tylko nasza! Po kąpieli nałóżmy na twarz krem głęboko nawilżający a na ciało - masło Sprawdzi się idealnie przy omawianych problemach skóry! Jeśli nie chcemy "tłustego filmu" na ciele, możemy użyć balsamu głęboko nawilżającego. Nie zapominajmy o stopach! Aby były miękkie i gładkie nałóżmy typowo do tego przeznaczony preparat lub zwykły balsam/masło, którego użyliśmy na ciało. Do tego grube skarpetki i rano obudzimy się wypoczęte i zapewne poczujemy się jak po prawdziwej wizycie w spa!
    Jestem bardzo ciekawa produktów, które oferuje nam firma Ziaja. Jest wiele osób, które mają sucha i wrażliwą skórę. Kosmetyki z apteki nie zachęcają ceną, więc chętnie wypróbowałabym produkty Waszej firmy, które zapewne nie zawiodą mnie ceną ani jakością! Pozdrawiam!

Mieszka w
    Połajewo

odpowiedz na pytanie konkursowe

Najważniejsza jest dla mnie skóra mojego 10 miesięcznego dziecka z AZS, która w tym okresie jest bardzo przesuszona. Dlatego też dbam o nią jak tylko potrafie - zaufałam marce Ziaja która codziennie pomaga mi walczyć z tą przypadłością. Ograniczone fundusze, mroźne powietrze na dworze, suche w domu - dlatego też do kąpieli używamy natłuszczający olejek myjący do kąpieli który świetnie natłuszcza skóre Filipka. Po kąpieli i rano używamy natłuszczająca emulsja do ciała. Gdy wychodzimy chłodny spacer używamy kremu do twarzy który chroni przed wiatrem i mrozem. Fajnie było by otrzymać pakiet takich kosmetyków na gwiazdkę byłby to prezent dla mojego maluszka i mega radość dla mnie że udało się coś dla niego wygrać i mieć możliwość korzystania także z innych kosmetyków które na pewno mu przyniosą ulgę! Pozdrawiam natiwi6

Mieszka w
    Grodków

Pytanie konkursowe

Witam.
    Mam nadzieję, że te kosmetyki mi pomogą.
    Pozdrawiam

Mieszka w
    Olsztyn
    Mój ''Ratunek dla skóry'' zimą to:
    1 wybieram produkty które mnie nie uczulą
    2 kosmetyki muszą mieć dużo składników nawilżających i natłuszczających
    3 krem na dzień muszę mieć lekki nawilżający
    4 krem na noc musi natłuścić mi skórę
    5 szczególnie zimą natłuszczam skórę całego ciała bo to daje mi ulgę
    Pozdrawiam Iwona

Mieszka w
    Legnica

Red face Ratunek dla skóry – twoje sposoby na zimową pielęgnację skóry suchej i wrażliwej."

"Ratunek dla skóry – twoje sposoby na zimową pielęgnację skóry suchej i wrażliwej."
    NAJLEPSZYM SPOSOBEM JEST DOBRE NAWILŻENIE SKÓRY KOSMETYKAMI DO TEGO PRZEZNACZONYMI....WYKUPIŁAM JUŻ ICH KILKADZIESIĄT I ŻADEN NIE SPEŁNIŁ MOICH OCZEKIWAŃ...DOPÓKI JAKIŚ CZAS TEMU NIE NATRAFIŁAM WŁASNIE NA ZIAJE AZS....I JESTEM NAPRAWDĘ ZADOWOLONA.....A CO NAJWAŻNIEJSZE MOJA CÓRCIA KTÓRA BARDZO NIE LUBI SIĘ SMAROWAĆ PRZEKONAŁA SIĘ...I CO WIECZÓR SŁYSZĘ "MAMA...SMARUJ!" I DZIĘKI TEMU JEJ ATOPOWA SKÓRA Z KTÓRA WALCZYMY STAJ Ę SIĘ CORAZ GŁADSZA. MIĘKSZA I AKSAMITNA-ZWŁASZCZA TERAZ- ZIMA...GDZIE POD WARSTWĄ UBRAŃ SKÓRA NIE ODDYCHA I PRZESUSZENIE SIĘ POGŁĘBIA. DLATEGO DZIĘKUJEMY .... I CZEKAMY NA INNE PROPOZYCJĘ
    POZDRAWIAMY

Mieszka w
    Poznań
    Witam serdecznie. Niestety właśnie dziś dowiedziałam się , że moja 2 letnia córeczka choruje na AZS. Nie mam żadnego doświadczenia w pielęgnacji tak wymagającej skóry. I w ten oto sposób trafiłam na ten konkurs. Kosmetyki Ziaja znam i sama używam ale inne serie. Nie ukrywam , że bardzo chętnie wypróbowałabym kosmetyki na córeczce i mam nadzieję , że przyniosły by one ulgę mojej małej Dominisi.

Mieszka w
    warszawa
    Stosuję kosmetyki jednocześnie nawilżające i natłuszczające, a ponadto zapewniające kompleksowe odżywienie, np. naturalny oliwkowy balsam do ciała ziaja.
    Unikam mycia twarzy, twardą, chlorowaną wodą. Używam do tego celu płyny micelarne, np. ulga dla skóry wrażliwej
    płyn micelarny demakijaż oczyszczanie ziaja.
    Co 3–4 dni oczyszczam twarz pilingiem enzymatycznym, a potem nakładam maseczkę odżywczą, która odbuduje warstwę lipidową skóry.
    Używam kremu na dzień, który zawiera filtry UV, bo zimowe słońce bardzo intensywnie działa na skórę.
    Ponadto do pielęgnacji swojej suchej skóry nie używam mydła, bo ono jeszcze bardziej wysusza. Sięgam po żele i kremy myjące. Zwracam uwagę na to, aby nie zawierały substancji zapachowych i laurylosiarczanu sodowego.
    Stosuję krótki i niezbyt gorący prysznic, by nie wysuszał skóry ani nie niszczył jej bariery ochronnej. Staram się nie trzeć intensywnie skóry ręcznikiem, ale wycieram ją do sucha. Unikam moczenia się w wannie. Kąpię się nie dłużej niż 10 minut, a do wanny dodaję oleju, np. natłuszczający olejek myjący do kąpieli i pod prysznic ziaja.
    Od razu po kąpieli sięgam po balsam, krem lub masło do ciała.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości