+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19
  1. #1
    TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Dołączył
    Nov 2014
    Postów
    5

    Wzdęty brzuch, ruchy robaczkowe w jelitach

    WITAM!

    Od jakiegos czasu cierpie na powazne wzdecia.
    Moj brzuch jest jak napompowany balon (duzy,twardy) mialam problemy z wyproznianie.
    Czulam w jelitach specyficzne ruchy robaczkowe...
    wczesniej przechodzilam angine ropna i dostalam 80 tabletek penicyliny. W ciagu 10 dni wybralam antybiotyk, w zasadzie bez zadnej pomocy probiotycznej.
    Byc moze moj organizm zostal tak wyjalowiony,bo nawet po herbacie mialam okropne wzdecia.
    Jestm spuchnieta i mam zawroty glowy.
    Apetytu nie mam,a w zasadzie to boje sie jesc,bo pozniej brzuch boli i czuje ciezkosc w jego dole.
    Przy wyproznianiu piecze odbyt,i pojawiala sie czerwona krew.
    Strasznie swedzi i piecze mnie cialo.
    Po kazdej kapieli pali i pojawiaja sie czerwone plamy z krostkami. Przechodzi po jakims czasie,ale z checia bym sie zadrapala na smierc... moze to grzybica?
    Bylam u lekarza,ale dal mi jedynie srodek przeczyszczajacy LAXIDO, ktory mam stosowac przez 2tygodnie.
    W ciagu kilku miesiecy stracilam polowe wlosow,wypadaja razem z cebulkami... cera jest ziemista i gardlo boli od dluzszego czasu. Moze to jakies powiklania?

    Od kilku miesiecy mam implant antykoncepcyjny,ale nie wiem,czy ma to jakis zwiazek.
    Mam w domu antybiotyk duomox i nystatyne,ae nie wiem czy powinnam to wziac.
    Przebywam w uk,a tutaj lekarze lecza jedynie paracetamolem.
    WOLAM O POMOC!!!!
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 22-01-15 o 11:05

  2. #2
    CZĘSTO BYWAM NA FORUM
    Dołączył
    Sep 2014
    Mieszka w
    Koluszki
    Postów
    66
    Krychadd, wyrzuć ten implant. Każdy powinien obserwować swój organizm, a Ty co robisz? Godzisz się na bycie królikiem doświadczalnym.
    Co do antybiotyku, to możliwe, że pomoże zamieść problem pod dywan, ale na krótko, pamiętaj.

  3. #3
    Nie zarejestrowany
    Guest
    Współczuję :/, na biegunkę spróbuj probiotyków, ja się zawsze w takich sytuacjach ratuję acidolackiem. Powinien też pomóc na podrazniony antybiotykiem żołądek, radziłabym jednak pójść do lekarza bo nie wygląda to dobrze.

  4. #4
    klubba
    Guest

    ...

    Probiotyk na pewno warto pobrać przez jakiś dłuższy czas, tym bardziej, że było dużo antybiotyku a antybiotyk oprócz tych złych bakterii zabija też i te dobre.

  5. #5
    TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Dołączył
    Nov 2014
    Postów
    5

    WZDETY CIEZKI BRZUCH/RUCHY ROBACZKOWE W JELITACH Posty: 6 • Strona 1 z 1

    WITAM!

    Od jakiegos czasu cierpie na powazne wzdecia.
    Moj brzuch jest jak napompowany balon (duzy,twardy) mialam problemy z wyproznianie.
    Czulam w jelitach specyficzne ruchy robaczkowe...
    wczesniej przechodzilam angine ropna i dostalam 80 tabletek penicyliny. W ciagu 10 dni wybralam antybiotyk, w zasadzie bez zadnej pomocy probiotycznej.
    Byc moze moj organizm zostal tak wyjalowiony,bo nawet po herbacie mialam okropne wzdecia.
    Jestm spuchnieta i mam zawroty glowy.
    Apetytu nie mam,a w zasadzie to boje sie jesc,bo pozniej brzuch boli i czuje ciezkosc w jego dole.
    Przy wyproznianiu piecze odbyt,i pojawiala sie czerwona krew.
    Strasznie swedzi i piecze mnie cialo.
    Po kazdej kapieli pali i pojawiaja sie czerwone plamy z krostkami. Przechodzi po jakims czasie,ale z checia bym sie zadrapala na smierc... moze to grzybica?
    Bylam u lekarza,ale dal mi jedynie srodek przeczyszczajacy LAXIDO, ktory mam stosowac przez 2tygodnie.
    W ciagu kilku miesiecy stracilam polowe wlosow,wypadaja razem z cebulkami... cera jest ziemista i gardlo boli od dluzszego czasu. Moze to jakies powiklania?

    Od kilku miesiecy mam implant antykoncepcyjny,ale nie wiem,czy ma to jakis zwiazek.
    Mam w domu antybiotyk duomox i nystatyne,ae nie wiem czy powinnam to wziac.
    Przebywam w uk,a tutaj lekarze lecza jedynie paracetamolem.
    WOLAM O POMOC!!!!

  6. #6
    CZĘSTO BYWAM NA FORUM
    Dołączył
    Sep 2014
    Mieszka w
    Koluszki
    Postów
    66
    "Mam w domu antybiotyk duomox i nystatyne,ae nie wiem czy powinnam to wziąć".
    krychadd, w żadnym wypadku tego nie bierz, wyrzuć!
    Tak , to powikłania po antybiotyku. Teraz sama musisz sobie pomóc.

  7. #7
    TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Dołączył
    Nov 2014
    Postów
    5
    W jaki sposob?

  8. #8
    TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Dołączył
    Nov 2014
    Postów
    5
    Witam ponownie.
    Bylam u lekarza i zrobilam badanie krwi,ktore nic nie wykazalo,oprocz anemii. Czuje ze cos jest nie tak.

    Jakie macie opinie na temat kwasu kaprylowego? Czy mieliscie z nim stycznosc?
    Pozdrawiam!

  9. #9
    CZĘSTO BYWAM NA FORUM
    Dołączył
    Sep 2014
    Mieszka w
    Koluszki
    Postów
    66
    Nic nie wykazało, oprócz anemii!!
    Ty Krysia już nic nie kombinuj z żadnymi kwasami. Organizm wyjałowiłaś antybiotykiem i tutaj się skup. Zastosuj zasady zdrowego odżywiania, dbaj o siebie i omijaj lekarstwa. Zjadłaś ostatnio więcej lekarstw, jak ja przez 10 lat. Będzie dobrze. Pamiętaj, Twój organizm to nie bubel, byś dawała mu co popadnie.

  10. #10
    TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Dołączył
    Nov 2014
    Postów
    5
    Czytalam o Candida i sposobach radzenia sobie z tym. Jest pelno specyfikow na oczyszczanie organizmu,ale czy tak naprawde tego potrzebuje?
    Wiem,tylko tyle,ze zle znosze chleb,owoce,slodycze,musli,platki .. brzuch puchnie jak balon i mam straszne wzdecia...
    Jutro czeka mnie kolejna wizyta u lekarza. Wiec dam Wam znac.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony