+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19
    TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM

Wzdęty brzuch, ruchy robaczkowe w jelitach

WITAM!

Od jakiegos czasu cierpie na powazne wzdecia.
    Moj brzuch jest jak napompowany balon (duzy,twardy) mialam problemy z wyproznianie.
    Czulam w jelitach specyficzne ruchy robaczkowe...
    wczesniej przechodzilam angine ropna i dostalam 80 tabletek penicyliny. W ciagu 10 dni wybralam antybiotyk, w zasadzie bez zadnej pomocy probiotycznej.
    Byc moze moj organizm zostal tak wyjalowiony,bo nawet po herbacie mialam okropne wzdecia.
    Jestm spuchnieta i mam zawroty glowy.
    Apetytu nie mam,a w zasadzie to boje sie jesc,bo pozniej brzuch boli i czuje ciezkosc w jego dole.
    Przy wyproznianiu piecze odbyt,i pojawiala sie czerwona krew.
    Strasznie swedzi i piecze mnie cialo.
    Po kazdej kapieli pali i pojawiaja sie czerwone plamy z krostkami. Przechodzi po jakims czasie,ale z checia bym sie zadrapala na smierc... moze to grzybica?
    Bylam u lekarza,ale dal mi jedynie srodek przeczyszczajacy LAXIDO, ktory mam stosowac przez 2tygodnie.
    W ciagu kilku miesiecy stracilam polowe wlosow,wypadaja razem z cebulkami... cera jest ziemista i gardlo boli od dluzszego czasu. Moze to jakies powiklania?

Od kilku miesiecy mam implant antykoncepcyjny,ale nie wiem,czy ma to jakis zwiazek.
    Mam w domu antybiotyk duomox i nystatyne,ae nie wiem czy powinnam to wziac.
    Przebywam w uk,a tutaj lekarze lecza jedynie paracetamolem.
    WOLAM O POMOC!!!!
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 22-01-15 o 11:05

CZĘSTO BYWAM NA FORUM
    Mieszka w
    Koluszki
    Krychadd, wyrzuć ten implant. Każdy powinien obserwować swój organizm, a Ty co robisz? Godzisz się na bycie królikiem doświadczalnym.
    Co do antybiotyku, to możliwe, że pomoże zamieść problem pod dywan, ale na krótko, pamiętaj.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Współczuję :/, na biegunkę spróbuj probiotyków, ja się zawsze w takich sytuacjach ratuję acidolackiem. Powinien też pomóc na podrazniony antybiotykiem żołądek, radziłabym jednak pójść do lekarza bo nie wygląda to dobrze.

klubba
    Guest

...

Probiotyk na pewno warto pobrać przez jakiś dłuższy czas, tym bardziej, że było dużo antybiotyku a antybiotyk oprócz tych złych bakterii zabija też i te dobre.

WZDETY CIEZKI BRZUCH/RUCHY ROBACZKOWE W JELITACH Posty: 6 • Strona 1 z 1

WITAM!

Od jakiegos czasu cierpie na powazne wzdecia.
    Moj brzuch jest jak napompowany balon (duzy,twardy) mialam problemy z wyproznianie.
    Czulam w jelitach specyficzne ruchy robaczkowe...
    wczesniej przechodzilam angine ropna i dostalam 80 tabletek penicyliny. W ciagu 10 dni wybralam antybiotyk, w zasadzie bez zadnej pomocy probiotycznej.
    Byc moze moj organizm zostal tak wyjalowiony,bo nawet po herbacie mialam okropne wzdecia.
    Jestm spuchnieta i mam zawroty glowy.
    Apetytu nie mam,a w zasadzie to boje sie jesc,bo pozniej brzuch boli i czuje ciezkosc w jego dole.
    Przy wyproznianiu piecze odbyt,i pojawiala sie czerwona krew.
    Strasznie swedzi i piecze mnie cialo.
    Po kazdej kapieli pali i pojawiaja sie czerwone plamy z krostkami. Przechodzi po jakims czasie,ale z checia bym sie zadrapala na smierc... moze to grzybica?
    Bylam u lekarza,ale dal mi jedynie srodek przeczyszczajacy LAXIDO, ktory mam stosowac przez 2tygodnie.
    W ciagu kilku miesiecy stracilam polowe wlosow,wypadaja razem z cebulkami... cera jest ziemista i gardlo boli od dluzszego czasu. Moze to jakies powiklania?

Od kilku miesiecy mam implant antykoncepcyjny,ale nie wiem,czy ma to jakis zwiazek.
    Mam w domu antybiotyk duomox i nystatyne,ae nie wiem czy powinnam to wziac.
    Przebywam w uk,a tutaj lekarze lecza jedynie paracetamolem.
    WOLAM O POMOC!!!!

CZĘSTO BYWAM NA FORUM
    Mieszka w
    Koluszki
    "Mam w domu antybiotyk duomox i nystatyne,ae nie wiem czy powinnam to wziąć".
    krychadd, w żadnym wypadku tego nie bierz, wyrzuć!
    Tak , to powikłania po antybiotyku. Teraz sama musisz sobie pomóc.

W jaki sposob?

Witam ponownie.
    Bylam u lekarza i zrobilam badanie krwi,ktore nic nie wykazalo,oprocz anemii. Czuje ze cos jest nie tak.

Jakie macie opinie na temat kwasu kaprylowego? Czy mieliscie z nim stycznosc?
    Pozdrawiam!

CZĘSTO BYWAM NA FORUM
    Mieszka w
    Koluszki
    Nic nie wykazało, oprócz anemii!!
    Ty Krysia już nic nie kombinuj z żadnymi kwasami. Organizm wyjałowiłaś antybiotykiem i tutaj się skup. Zastosuj zasady zdrowego odżywiania, dbaj o siebie i omijaj lekarstwa. Zjadłaś ostatnio więcej lekarstw, jak ja przez 10 lat. Będzie dobrze. Pamiętaj, Twój organizm to nie bubel, byś dawała mu co popadnie.

Czytalam o Candida i sposobach radzenia sobie z tym. Jest pelno specyfikow na oczyszczanie organizmu,ale czy tak naprawde tego potrzebuje?
    Wiem,tylko tyle,ze zle znosze chleb,owoce,slodycze,musli,platki .. brzuch puchnie jak balon i mam straszne wzdecia...
    Jutro czeka mnie kolejna wizyta u lekarza. Wiec dam Wam znac.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości