+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19
    ryżżka
    Guest

probiotyk

Probiotyki działają też dobrze na zaparcia, warto pobrać acidolac przez jakiś czas.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Cytat Napisał klubba Zobacz post
    Probiotyk na pewno warto pobrać przez jakiś dłuższy czas, tym bardziej, że było dużo antybiotyku a antybiotyk oprócz tych złych bakterii zabija też i te dobre.
    zgadzam się z tym - proponuję lactoral przez 2 tygodnie ( nie zawiera laktozy , mleka , ani glutenu więc nie wywoła dodatkowych objawów niepożądanych)

Nie zarejestrowany
    Guest
    nie wygląda to dobrze - idź do lekarza , a probiotyk ( lactoral ) na pewno troche odbuduje flore jelit więc warto wziąć

Nie zarejestrowany
    Guest
    W przypadku zakarzenia pasożytami polecam kurację u Pani Pauliny Jodestol.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 18-05-18 o 20:28

Nie zarejestrowany
    Guest
    BArdzo dużo zależy od odżywiania, bo np. możesz mieć takie problemy z żoładkiem, kiedy zjesz coś tłustego lub smarzonego. Byłam z czymś takim u lekarza, ale nie za wiele mi pomógł. Dopiero jak dietetyk ułożył mi dietę, to wzdęcia minęły, ale nie jem praktycznie nic smarzonego. A jeśli już coś zjem i mam to uczucie pełności, to wtedy sięgam po ulgasim.

Nie zarejestrowany
    Guest
    oj, mnie to wymęczyły wzdęcia po tłustym zanim trafiłam na ulgasim. teraz mam te tabletki i życie nabrało smaku, choć i tak staram się nie jeść za tłusto, bo po co?

Nie zarejestrowany
    Guest
    przeczytałam,że ten ulgasim zbiera w sieci dobre opinie, więc chyba warto go przetestować. a co do tłustego jedzenia, to niestety nie zawsze się da go uniknąć. przecież właśnie niedługo zaczyna się wielkanocne obżarstwo i tam raczej nikt nie będzie się oszczędzał.

Nie zarejestrowany
    Guest

-

Cytat Napisał Nie zarejestrowany Zobacz post
    przeczytałam,że ten ulgasim zbiera w sieci dobre opinie, więc chyba warto go przetestować. a co do tłustego jedzenia, to niestety nie zawsze się da go uniknąć. przecież właśnie niedługo zaczyna się wielkanocne obżarstwo i tam raczej nikt nie będzie się oszczędzał.
    OOo wlasnie tez patrzylam na rozne tableki i ulgasim ma bardzo dorbe opinie Chyba musze kupic i ja

Nie zarejestrowany
    Guest
    uważam, że ulgasim to bardzo dobre tabletki na wzdęcia. szczególnie warto je mieć przy sobie na wakacjach lub, kiedy wybieracie się na jakąś imprezę typu grill, czy ślub, urodziy itd. wzdęcia mogą dopaść każdego i praktycznie każdemu ulgasim pomoże bo są bezpieczne nawet dla cukrzyków.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości