+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 37
    TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Kraków
    Wybierając czystek warto zwrócić uwagę, żeby były zarówno liście jak i kwiaty (taki jest najlepszy), lepiej wybierać ten nie zmielony (dzięki temu łatwiej jest ocenić jakość). Nie wybierajcie takiego, w którym widać gałązki. Dodatkowo warto wiedzieć, że susz z czystka można zaparzać 2-3 razy Akurat nie słyszałem o tym, że czystek działa na cellulit ale wiem, że doskonale odtruwa organizm i świetnie wpływa na cerę. Oczywiście najlepszą metodą na pozbycie się cellulitu są ćwiczenia i masaż, niestety cellulit nie zniknie od siedzenia na kanapie i picia herbatki

Mieszka w
    Kraków
    Ja piję czystek regularnie, ale czy on działa na cellulit.... no nie wiem może w minimalnym stopniu.

WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC Avatar Krzysiunioo
    Mieszka w
    Kraków
    Na cellulit to tylko ruch!

Mieszka w
    Poznań
    Właśnie, żeby pozbyć się cellulitu trzeba ruszyć tyłek Sport i masaż - to pomaga najbardziej. Czystek może trochę przyspieszy, ale na pewno od samego siedzenia i picia czystka cellulit nie zniknie

Nie zarejestrowany
    Guest

ruch + masaż

Zgadzam się. Zdecydowanie ruch jest najważniejszy. Krążenie poprawia też endermologia: http://skinmedwroclaw.pl/pl/endermologie/
    a to zwalczy w jakimś stopniu cellulit - wiem po sobie Parzona kawa też jest super (jako masaż).
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 27-10-15 o 12:30

CZĘSTO BYWAM NA FORUM
    Mieszka w
    Warszawa
    Mi na cellulit pomagają peelingi ujędrniające, np. domowy peeling z kawy. Do tego częste masaże pod prysznicem. No i oczywiście ruch, ćwiczenia i zdrowa dieta... Tego czystka jeszcze nie piłam, ale muszę wypróbować skoro tak polecacie

Nie zarejestrowany
    Guest
    Cytat Napisał Nie zarejestrowany Zobacz post
    Napar z czystka skutecznie odtruwa nasz organizm. Pozbywając się z organizmu toksyn poprawiamy ukrwienie i odżywienie tkanek co prowadzi to redukcji cellulitu. Ja piję dwa razy dziennie po kubku naparu z jednej łyżki, polecam.
    dodam tylko że do tego stosuję probiotyk lactoral ( bez glutenu , laktozy i mleka) w celu poprawy funkcji jelit i skuteczniejszego odtruwania organizmu

Nie zarejestrowany
    Guest
    Cytat Napisał adapaprocka Zobacz post
    hmm.. ja pije jeden raz dziennie czystek.. i juz jakis miesiac i cellulit jak byl tak jest na swoim miejscu niestety.
    trzeba do tego dołożyć ruch i dietę - głównie kasze bezglutenowe , oraz probiotyki regenerujące florę jelit - ja mam sprawdzony lactoral który nie zawiera glutenu , mleka i laktozy

Nie zarejestrowany
    Guest
    ja nie mogę pić kawy , ale pije zielona herbate z jaśminem ,oraz stosuje lactoral, oraz 3 razy w tygodniu basen- efekty są

Nie zarejestrowany
    Guest

Cellulit

Mnie od lat ruchu w życiu nie brakowało. Jestem szczupła i mam lekko po 40 a cellulit od ok 2 lat sie pojawił, do tego ciężkie nogi i od czasu do czasu bóle w stawach. Ostatnio tzn od ok 2 miesięcy postanowilam cos zmienić i samej się leczyć. najpierw przez miesiąc brałam olejek z oregano w kapsułkach, następnie dołączyłam picie chlorofilu ( płyn do rozcienczenia z sokiem), dodatkowo od miesiąca pije czystek) Nie wiem który z tych specyfików mi pomógł,. Ale czyje się duzo lepiej , mam więcej energii i świeżości, a wczoraj zauważylam ( czego bym się nigdy nie spodziewała i na to nawet nie liczyłam), że nie mam cellulitu.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości