+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 9 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 86
    jacek32
    Guest

Rehabilitacja/fizjoterapia - Kraków

Witam, mam ostatnio problemy z kręgosłupem (głównie odcinki: szyjny i lędźwiowy). Szukam rehabilitanta/fizjoterapeuty, który mógłby mi pomóc pracować nad wadami kręgosłupa. I żeby był z okolic Krakowa. Z góry dziękuję za pomoc.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 16-12-14 o 14:22

r0mantyczna
    Guest
    Ja korzystałam z usług Magdaleny Brunagel. Byłam bardzo zadowolona, czułam się lepiej. Dodatkowym atutem było to, że Pani przyjeżdżała do domu. Z tego co wiem jeździ też trochę poza Kraków. Poszukaj sobie jej

Nie zarejestrowany
    Guest

kompleksowo

skuteczna-fizjoterapia.pl- mają szeroki zakres usług, nawet fizjoterapię stomatologiczną. Jest też pomoc psychologa.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 26-01-15 o 14:37

Nie zarejestrowany
    Guest

podbijam

a na nowej hucie ktoś coś?

Nie zarejestrowany
    Guest
    zdecydowanie p.Brunagel jest dobrą specjalistką

sarenka.5
    Guest
    ja po zabiegu konsultowałam się w sprawie rehabilitacji z doktorem rafałem więckiem, ustalił co trzeba zrobić i pokierował mnie do fajnych rehabilitantów, no i mam już za sobą wszytsko

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Kraków
    Ja dotychczas miałam okazję korzystać z oferty RST Rehabilitacja i nie mogę narzekać. Zanim zaczęły się konkretne zabiegi, to wszystko zostało poprzedzone bardzo dokładnym wywiadem, aby postawić dobrą diagnozę (miałam problem z barkiem). Sama rehabilitacja obejmowała zarówno taping, jak i metodę McKenziego. Bardzo miło, ale co najważniejsze - niezwykle profesjonalnie.

Nie zarejestrowany
    Guest
    potwierdzam że p. Magdalena która znajdziecie pod tym adresem fizjoterapiadomowakrakow.pl jest dobra specjalistka a przy tym bardzo fajna osoba, której wizyta zawsze poprawia mi humor! polecam

Nie zarejestrowany
    Guest
    Widzę sami fani Pani Magdy ale faktycznie jest świetna no i to że przychodzi do domu dużo daje bo to pozwala jednak zaoszczędzić czas związany z dojazdami

Nie zarejestrowany
    Guest
    dobra rehabilitantka jest z fizjoterapiadomowakrakow to zobacz sobie stronę najlepiej

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 9 123 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości