+ Odpowiedz na ten temat
Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy ... 789
Pokaż wyniki od 81 do 86 z 86
    Luganka
    Guest
    Mi odpowiada rehabilitacja w Reha Expert w Krakowie. Wygodnie, dokładnie i pod dobrym okiem specjalisty. Chodziłam do nich długo ale opłacało się bo moje kolano jest w pełni sprawne i stabilne.

Krystyna44
    Guest

Udogodnienia

Witam. Ja mam w domu seniorkę po rehabilitacji, ale niestety efekt nie był na tyle zadowalający jakbyśmy sobie tego życzyli. Teraz się zastanawiamy czy szukać innego rehabilitanta czy zainwestować w jakieś udogodnienia do domu z tej strony pomocedlaseniora.pl/1211-krzesla-prysznicowe . Co sądzicie?
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 19-07-19 o 19:48

kiniakinia
    Guest
    Pruszkowska najlepsza! Przyjmuje w Wieliczce. Ona jest znana z leczenia cieśni nadgarstka. Cuda potrafi zdziałać!

Mariola44
    Guest
    Witam. A możecie polecić może jakiś sklep medyczny ze sprzętem do rehabilitacji? Chodzi mi głównie o rehabilitacje i udogodnienia dla osoby starszej.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 13-08-19 o 15:59

szamka
    Guest
    Cytat Napisał kiniakinia Zobacz post
    Pruszkowska najlepsza! Przyjmuje w Wieliczce. Ona jest znana z leczenia cieśni nadgarstka. Cuda potrafi zdziałać!
    Jej metoda BP pomogła mojej siostrze . Lekarz tylko mówił o operacji a tu taka niespodzianka . Operacja w ogóle nie był potrzebna

CZĘSTO BYWAM NA FORUM Avatar zelazny
    Mieszka w
    Tu i tam
    Rozumiem,że byłeś z tym u lekarza? Sama równiez miewam problemy z czuciem.... Niestety ale wielu lekarzy nie było w stanie stwierdzić czemu mi się tak robi. A byłam u wielu neurologów. Aktualnie staram się ograniczać leki. Zauwazylam, że im więcej ich przyjmuję tym gorzej na mnie działaja. Chodzę natomiast na zabiegi osteopatii. Jestem już po 5 ( co dwa, trzy tygodnie....). I efekt jest dobry. Zmniejszyło się napięcie w moim karku, każdy zabieg jest relaksujacy. Zauwazyłam również,ze zaburzenia czucia są rzadsze.
    Chodziłem do centrum medycznego Fizjoter. Mogę polecić.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy ... 789

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości