+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 44
    TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Szczecin
    Mój dietetyk poradził mi abym napisała do tej strony: lipocut.pl bo dietetyk czytał pozytywne opinie w Glamour i jakiś jeszcze innych czasopisamach.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 01-04-15 o 10:47

Polecam ci sanivitas.pl
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 17-04-15 o 11:45

Nie zarejestrowany
    Guest
    Zaryzykowałam i kupiłam Lipocut – jestem po około 2 tygodniach stosowania i ubyło tylko 1,5 kg ale za to ogromnie poprawiła mi się cera, włosy i paznokcie. Dam znac jak zakoncze pełna kuracje

Nie zarejestrowany
    Guest
    ja polecam hh-life.pl, mają także konsultacje online więc nawet nir trzeba wychodzić z domu
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 17-04-15 o 11:45

Kolenka80
    Guest

Wink Polecam Lipocut dobry suplement

Od dwóch miesięcy stosuje Lipocut i obecnie zrzuciłam około 9 kg. Nie jest to może jakiś spektakularny wynik ale jeżeli mam do zrzucenia z 98 kg na 89 to jest bardzo duża różnica. Mam zamiar korzystać do uzyskania rezultatu 60 kg byłoby pięknie. Pozdraiwam ciepło

Mieszka w
    Katowice
    no to nieźle ważne że działa

zofia67
    Guest

Wink Polecam lipocut.pl

Nie wiem jak to się stało ale również za namową koleżanki kupiłam te tabletki jakiś czas temu i tak się składa, że moja waga spadła o jakieś 6 kg w półtora miesiąca więc można powiedzieć,że jest cąłkiem nieźle. Nie jestem jakaś starsznie otyła ale potrzebuje nabrać lepszej sylwetki na lato bo wybieramy się z mężem na chorwację i wypdałoby ładnie wyglądać zagranicą Polecam wszystkim!
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 22-04-15 o 10:26

Nie zarejestrowany
    Guest

ciekawe

Cytat Napisał Kolenka80 Zobacz post
    Od dwóch miesięcy stosuje Lipocut i obecnie zrzuciłam około 9 kg. Nie jest to może jakiś spektakularny wynik ale jeżeli mam do zrzucenia z 98 kg na 89 to jest bardzo duża różnica. Mam zamiar korzystać do uzyskania rezultatu 60 kg byłoby pięknie. Pozdraiwam ciepło

A co będzie jak przestaniesz go brać....... gwarantuję efekt jojo, tak to jest jak się odchudza w sposób nienaturalny !!!

zofia67
    Guest

Lipocut bez efektu jo-jo

Kochana efektu jojo nie widzę a skład jest naturalny więc tym bardziej takich komplikacji nie będzie.

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ Avatar nimaja
    Mieszka w
    Warszawa
    wydaje mi się, że to wszystko zależy od organizmu i jak zareaguje na odstawienie, jeśli będzie dalej o siebie dbać, to może nie będzie takiego efektu

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości