+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16
    TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    konin

Dobre domy opieki dla osób z Alzheimerem

Witam,

Szukam dla mojego dziadka (lat 90) dobrego domu opiekuna, ktory ma alzheimera i jest z nim coraz gorzej.
    Z wielkim bólem to robię, ale niestety ja z żoną musimy pracować, myślę, że w takim domu opieki będzie miał lepszą pomoc. Szukam takeigo domu w okolicach Warszawy, wiem, że jest ich dużo, ale nie wiem, na jaki się zdecydować
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 09-01-15 o 14:23

Nie zarejestrowany
    Guest

Dom opieki Geravita

Taki dom opieki jest dobrym rozwiązaniem, bo wiadomo dziadkowie na stare lata ze względów zdrowotnych i nie tylko ograniczają swoje kontakty, a bycie w 4 ścianach non stop na pewno im nie służy. Niestety moja babcia jest w złym stanie i rodzicom ciężko było taką decyzję podjąć. Każdy powinien rozpatrzyć za i przeciw o takiej decyzji, ale są takie domy seniora jak ten Geravita koło Warszawy, który ma w standardzie wysoką opiekę pielęgnacyjną, ale ma też w ofercie zajęcia dla seniorów. Nam chodziło o dobrą opiekę, bo babcia jest już w złym stanie, mało je, leży...Warunki w Geravicie są bardzo dobre. Jest czysto, schludnie, a opieka jak wspomniałem jest dobra.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 11-03-15 o 14:44

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM Avatar arekjonas
    Mieszka w
    Warszawa
    Zanim zdecydujemy się na ostateczny wybór domu opieki dla naszej bliskiej osoby, odwiedźmy osobiście to miejsce i przekonajmy się na własne oczy, czy spełnia ono wszystkie wymagania. Warto zajrzeć również w podstawowe dokumenty danego ośrodka i postarać się dowiedzieć wszystkiego na jego temat.

Nie zarejestrowany
    Guest

Dom opieki

Witam. Szukam domu opieki dla babci w okolicach Warszawy. Nie jestem przekonana ale nie mam wyjścia, co więcej nie orientuję się co do standardów i opinii na ten temat. Proszę o jakieś opinie. Na stronie internetowej http://www.domopiekigeravita.pl/ jest wszystko dość jasno opisane i myślę, że mogłabym wziąć to pod uwagę. Proszę o opinie

Rafi
    Guest

Dobre domy opieki dla osób z Alzheimerem

Sprawdź czy są wolne miejsca w ośrodku w Wieliczce oni się właśnie specjalizują w Alzheimerze.

Nie zarejestrowany
    Guest

Polecam Dom Opieki Senior Med Wiązwona

Witam,stan zdrowia mojej mamy zmusił mnie do podjecia decyzji i umieszczenia jej w Domu Opieki bardzo długo zastanawiałam się czy podjełam dobrą decyzje, czy znalazłam odpowiednie miejsce. Szukałam bardzo długa szukając opinii wśród znajomych jak również internecie. Miałam tyle szczęśćia a może miałyśmy z mama że znalazłam idealny dom w którym moja mama bardzo dobrze się czuje jest zadowolona, ma bardzo dobrą opiekę pielęgniarek jak również opiekunek. Panie są bardzo życzliwie nastawione do osób starszych służą pomocą w każdej chwili. Mama bardzo chawali sobie jedzenie chociaż jest osobą która jest bardzo wybredna, bardzo chętnie uczestniczy w zajęciach maluje, rysuje, gra w gry planszowe. Uczestniczy w rehabilitacji .Atmosfera panująca w domu sprawia że mama nie czuje się żle chciaż jest z dala od bliskich jej osób . Do ośrodka przychodzi również ksiądz co jest bardzo ważne dla mojej mamy ponieważ jest osobą wierzącą. Z całego serca mogę polecic ten dom jeżeli borykają się Państwo z podobnym problemem który ja miałam troska o dobro bliskiej osoby.

SENIOR MED Sp. z o.o. Sp.K.
    Ul. Chabrowa 10
    05-462 Wiązowna
    http://www.seniormed.waw.pl/
    https://pl-pl.facebook.com/seniormed.waw
    501 337 147
    Z całego serca polecam.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 21-11-16 o 10:13

Marta69
    Guest
    Moim zdaniem, lepiej jest zatrudnić opiekunkę, gdy nie możemy zajmować się starszą osobą. MOże i to większe koszty, ale wiadomo, że opieka jest 24 godziny na dobę. http://trusty.pl/ - tutaj można się skontaktować z firmą, która właśnie takie usługi świadczy.

Nie zarejestrowany
    Guest

Exclamation czarny rynek !

Cytat Napisał Marta69 Zobacz post
    Moim zdaniem, lepiej jest zatrudnić opiekunkę, gdy nie możemy zajmować się starszą osobą. MOże i to większe koszty, ale wiadomo, że opieka jest 24 godziny na dobę. http://trusty.pl/ - tutaj można się skontaktować z firmą, która właśnie takie usługi świadczy.
    Czy zdajecie sobie sparwę, że zgodnei z prawem aby mieć opiekę na 24 godziny potrzbe jest aż 4 etaty ?! Jeśli nawet uznać że wymogiprawa pracy w Polsce są wygórowane to tzw.: "opiekunka na 24 godziny" to po prostu fikcja - bo musi spać mieć wolne itp. A co do kwalifikacji to pewnie nie więsze niż małoletniego studenat ...

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Dlatego funkcjonują zakłady opiekuńczo-lecznicze, gdzie taka całodobowa opieka może zostać zapewniona. Pielęgniarki tam pracują w trybie zmianowym. Tak przynajmniej jest w Domu Rodzinnym w Nowym Dworze Mazowieckim, tam się bardzo przestrzega norm. Najważniejsze jest zdrowie pacjentów

Patrycja Ragus
    Guest

Serdecznie polecam!

Witam,
    Rok temu w raz z rodziną w domu opieki umieściliśmy naszą babcie. Długo szukaliśmy ,sprawdzaliśmy opinie, jeździliśmy po ośrodkach i postawiliśmy na Senior Med. Piękny nowoczesny budynek przystosowany dla starszych osób , domowa atmosfera , biblioteka , sala rehabilitacyjna , wykwalifikowana i bardzo miła kadra pracownicza , duży zielony ogród z ławeczkami gdzie moja babcia bardzo chętnie spędza wolny czas , dla osób kochających zwierzęta ośrodek posiada dwa piękne kotki które umilają czas pensjonariuszom na dworzu. Nie zamienilibyśmy ośrodka na żaden inny pełen profesjonalizm ! Najwazniejsze że nasza babcia jest bardzo zadowolona z decyzji o wybraniu tego ośrodka
    Pozdrawiam serdecznie , Patrycja Ragus

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości