+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16
    Nie zarejestrowany
    Guest
    taka decyzja jest trudna do podjecia

Nie zarejestrowany
    Guest
    Zgadzam się, u nas to była trudna, ale dobra decyzja. Teraz wiemy, że babcia jest w dobrych rękach i ma cały czas odpowiednią, specjalistyczną opiekę. W domu nie bylibyśmy w stanie zapewnić babci odpowiednich warunków, także dobrze, że są takie domy leczniczo-opiekuńcze jak Dom Rodzinny w Nowym Dworze Mazowieckim.

Nie zarejestrowany Karola
    Guest
    Oczywiście, trzeba mieć świadomość że zawsze taka decyzja jest trudna. Dlatego warto wybrać ośrodek po dłuższym zastanowieniu się i rzetelnym sprawdzeniu go. Jeżeli ktoś z Was szuka ośrodka w okolicach Warszawy to mogę polecić Ośrodek Finezja w Dąbrówce. To jest powiat wołomiński. Niestety moja babcia musiała być umieszczona w takiego typu ośrodku, ale na szczęście świetnie się nią zaopiekowali. Cierpi na głębokiego Alzheimera, ale przy okazji odwiedzin zauważyłam, że personel jest tam bardzo zaangażowany w opiekę, a sam ośrodek zadbany i dobrze wyposażony.

ulka87
    Guest

też finezja

Karola, ode mnie z rodziny też przebywali w tym ośrodku i potwierdzam twoje słowa. Zdecydowwanie jest to odpowiednie miejsce, gdy szuka się czegoś dla osoby cierpiącej na Alzheimera. Tutaj jest och strona internetowa, można znaleźć więcej informacji: finezja-dabrowka.pl
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 30-05-18 o 22:49

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    warszawa
    Bardzo dobry dom opieki jest we Wrocławiu. Adres do jego to phm.pl/phmim/index.php/domy-specjalistycznej-opieki-medycznej.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 27-06-18 o 21:33

ClipsOn
    Guest
    Alzheimer to choroba, która nie tylko niszczy samego chorego, ale tez wykańcza psychicznie osoby z otoczenia. Moja babcia potrafiła włożyć rękę do pampersa i wysmarować sobie brzuch zawartością, która wyciągnęła. To jest straszne. Nie wiem też szukamy domu opieki, Niedaleko Warszawy znalazłam taka placówkę domseniora24.pl Ale nie wiem czy oni zajmuja się takimi przypadkami. Musiałabym tam zadzwonić. No chyba, że ktoś może sie wypowiedziec co nieco w temacie...
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 23-05-19 o 21:38

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości