+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 32
    Nie zarejestrowanyH.L.
    Guest

Najlepsza opatentowana biologiczna terapia raka

To jest biomolekularna terapia o nazwie ORGANOTERAPIA.Twòrca tej terapii jest niemiecki lekarz Prof.dr.med.Karl Theurer.
    Terapia jest po 5 latach studiòw naukowych opatentowana i dopuszczona do leczenia.Preparaty w formie zastrzykòw dostaniesz w aptekach niemieckich(po przepisaniu przez lekarza).Takim lekarzem /polakiem jest p.dr.Gordon z Niemiec.Istnieje wiele komentarzy
    na temat terapiii i jej pioniera .Te informacje uzyskacie pod:"ORGANOTERAPIA-dr.Gordon"
    Organoterapia ma na celu zlikwidowanie choroby,zapobieganie nowych przerzutòw rakowych,oraz bezproblemowe zniesienie chemioterapii
    Terapia jest bezpieczna,nie daje skutkòw ubocznych,bo nie jest toksyczna tak jak chemioterapia.Bardzo smutnym jest fakt NIEWIEDZY
    w naszym kraju.Nikt z polskich lekarzy NIC nie wie na temat tej terapii,jak o to zapytasz,to nie dostaniesz najmniejszej informacji czy porady,jedynie krytyke.To nie jest terapia "cuditwurcòw" z buszu,albo z Chin,to jest naukowo udokumentowana i od wielu lat na zachodzie
    Europy stosowana TERAPIA nowotworowa.
    Istnieje alternatywa biologicznego leczenia (nawet w czasie stosowania chemioterapii),ale nie ma polskich lekarzy do jej wykonania.
    SZKODA!wielka szkoda!!
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 08-04-15 o 11:32

CZĘSTO BYWAM NA FORUM
    Mieszka w
    Koluszki
    Podaj przykłady tych wyleczonych, świadectwa zdrowia. To będzie wskazówką dla chorych. Ile to chorych na raka uzdrowiło się tą metodą w Niemczech?
    Czekamy.

Nie zarejestrowany
    Guest

Exclamation dot.Organoterapii /odp.na zapytanie

Cytat Napisał MKoza Zobacz post
    Podaj przykłady tych wyleczonych, świadectwa zdrowia. To będzie wskazówką dla chorych. Ile to chorych na raka uzdrowiło się tą metodą w Niemczech?
    Czekamy.
    Witam,to Ty sam zadaj sobie trud i zapytaj w tej Firmie,ktòra produkuje te Organy,jest t o firma:Vitorgan Arzneimittel GmbH,
    tel:0049711448120,fakso49-7114481241.Firma istnieje od roku 1953.Tam kazdy lekarz otrzyma fachowe informacje dot.leczenia raka.
    Jest trzech nobelistòw /Nagroda Nobla/,za te badania wielu lat.Powiedz lekarzowi w Polsce,niech zadtzwoni,albo napisze do tej firmy,
    to od nich dostaniesz statystyke wyleczen z raka.Prosze nie wypisòj bzdetòw do mnie ,bo ja nie posiadam takowej statystyki,a
    nikt z lekarzy niemiueckich nie udzieli informacji lajkowi z Polski.Informacji udzieli Ci Firma Vitorgan,ktòra zatrudnie lekarzy,biologòw
    i to od nich dostanie lekarz z Polski odpowiednie dane.
    Tylko ja mam takie przeczucie;IGNORANCJI lekarzy polskich dot.nieznanych w Polsce terapii.Nikt nic nie wie i nie ma zainteresowania
    w tej materii.

CZĘSTO BYWAM NA FORUM
    Mieszka w
    Koluszki
    Nie ma co się oburzać. Jeśli się coś pisze, to trzeba być gotowym na pytania.
    Jeśli ja sprzedaję korale z bursztynu, to moje są najlepsze, najbardziej zdrowe. Trudno bym pisała, że moje korale szkodzą. To tak przykładowo..
    Gdzie są uzdrowieni, bo poczytałam troszkę i nic. Po co ludzi i tak już skołowanych naciągać.

JanNie zarejestrowany
    Guest

Nie ma co się oburzać. Jeśli się coś pisze, to trzeba być gotowym na pytania.
    Jeśli ja sprzedaję korale z bursztynu, to moje są najlepsze, najbardziej zdrowe. Trudno bym pisała, że moje korale szkodzą. To tak przykładowo..
    Gdzie są uzdrowieni, bo poczytałam troszkę i nic. Po co ludzi i tak już skołowanych naciągać.
    Przepraszam za inwazje" nowego" w tej sprawie.No masz racje co do tych bursztynòw,ale ja mam nowe namiary na informacje dot.tej terapii,kliknij na**Organoterapia,komentarze** tam istnieje sporo postòw na ten temat,w sumie te komentarze pisali ludzie,ktòrzy korzystali z tej terapii.Moim zdaniem warto miec wszystkie informacje

Nie zarejestrowany
    Guest

poczytajcie inne fora

sprawa rozszyfrowana
    poczytajcie forum gazety bilgorajskiej i gazety pomorskiej oraz inne fora
    jak mozna tak robic?
    leczenie raka na odleglosc?
    kaszpirowski czy co?
    jak tak mozna zartowac z ludzkiego zycia
    ponadto gordon za ktorego ktos sie podszywa nie zyje od kilku lat
    poczytajcie zanim uwierzycie we wszystko co ludzie wypisuja

Nie zarejestrowany
    Guest

Thumbs up Do autora tych wpisòw kontynuowanych na WSZYSTKICH forach onkologicznych !

Cytat Napisał Nie zarejestrowany Zobacz post
    sprawa rozszyfrowana
    jak mozna tak robic?
    kaszpirowski czy co?
    No masz racje,Sprawa rozszyfrowana,ale to dotyczy twojej osoby.Piszesz na wszystkich forach ten sam TEKST od.p.dr Gordona.
    To jest WIZYTÒWKA chorego maniaka,Musisz bardzo nienawidziec ludzi,a szczegòlnie lekarzy,a co z tym w parze idzie,poprostu nienawidzisz dr.Gordona.Tylko za co ? to mnie bardzo ciekawi !!

Nie zarejestrowany
    Guest

Angry P.dr.Gordon ,to nie jest PODSZYWA

Cytat Napisał Nie zarejestrowany Zobacz post
    sprawa rozszyfrowana
    jak mozna tak robic?
    kaszpirowski czy co?
    Dzisiaj rozmawialam z p.dr.Gordon,sprawdzilam nr.telefonu,ktòry jest ten sam co na stronie schmerzenzentrum.de
    i pod tym numerem jest p.dr.Gordon,a nie domniemana PODSZYWA.
    A co do ciebie,to ciebie rozszyfrowali z tym numerem twego komputera IP 188.33xxxx
    i tak jest dobrze,powinni ciebie dalej zindentyfikowac na co mam NADZIEJE.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 23-04-15 o 15:06

Nie zarejestrowany
    Guest
    Czekamy.
    Wiem,wiem,ty naprawde BARDZO CZESTO bywasz na wielu forach na ktòrych piszesz ZAWSZE ten sam tekst.Ta metoda jest w Niemczech od roku 1951 praktykowana (po 5-letnich studiach jest od roku 1951 opatentowana przez dr.med.Karl Theurera)
    Bardzo prosze nie pisz tych bzdur pod wiecznie zmienianymi nikami,to jest bardzo prymitywny sposòb na twòj MOBBING,zaròwno w sprawie samej terapii,jak i w sprawie celowego mobbingu p.dr.Gordon.Nikt z czytelnikòw/pacjentòw dr.Gordon nie jest tym zaineresowany

Nie zarejestrowany
    Guest

Wink Organoterapia ratuje ZYCIE !

Po chemioterapii i radioterapii,ktòre nie daly pozytywnego rezultau,a przeciwnie po 7 mies.jedynie PROGRESJE choroby zastosowano u mnie organoterapie.No i co powiecie??? po 10 mies.Mòj guz o wymiarze 4 cm. jest niewykrywalny,czyli tak jakby wogòle nigdy nie istnial.
    Pomimo to biore druga serie tej terapii,bo widze regresje choroby i wierze w 100% WYLECZENIE.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości