+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 32
    Nie zarejestrowany
    Guest

Proszę o pomoc

Witam serdecznie proszę o pomoc potrzebuje namiary na firme badz lekarza zajmujacego sie organoterapia w Polsce badz w Niemczech moja mama ma raka pluc bede wdzieczna za jakies informacje Piotrowska Mariola tel 504052683
    mariola_tkaczyk @interia. pl

Nie zarejestrowany
    Guest

otwórzcie oczy

mam wrażenie że ktoś pisze te komentarze żeby naciągać ludzi na kupowanie tych suplementów za grube pieniądze a one nie pomagają . otworzcie oczy i poczytajcie .

Nie zarejestrowany
    Guest

Terapia??????

Jeżeli ktoś z was leczył się u dr Gordona to niech pokrótce napisze o co chodzi w tej terapii.

Nie zarejestrowany
    Guest

Terapia?????

Również ciekawi mnie cena terapii.

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM
    Warto wykorzystywać dostępne wszelkie metody. W tamtym roku nareszcie mamy prawo w pełni korzystać z oleju konopnego CBD. Masa pozytywnych opinii i coraz więcej informacji o jego skuteczności w wielu poważnych chorobach daje nadzieję wielu ludziom. Jak wiemy olej z tej rośliny pomaga nam już od tysięcy lat. Obecnie jeszcze bardziej bo potrafimy wydostać z niego co najlepsze. [ wielu moich znjomych stanęło dzieki niemu na nogi ] Poznajcie i korzystajcie olejkonopny.pl.tl
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 28-02-18 o 19:42

Nie zarejestrowany
    Guest

Nam pomogło

Cytat Napisał MKoza Zobacz post
    Podaj przykłady tych wyleczonych, świadectwa zdrowia. To będzie wskazówką dla chorych. Ile to chorych na raka uzdrowiło się tą metodą w Niemczech?
    Czekamy.
    Witam
    Moja mama po 12 latach od pierwszej wygranje bitwy z rakiem piersi dostala przerzutow na kość łopatki. Badanie PET to wykazalo. Zadzwoniliśmy do kliniki dr Gordona i przedstawiliśmy sprawę, wraz z wysłaniem dostychczasowych wyników. Dostaliśmy zestaw preparatow z kliniki dr Gordona. Z samym dr nie mieliśmy kontaktu. Leki wykupiliśmy w aptece w Berlinie i mama dostawala je w Polsce - przychodni zastrzyki i do łykania. Po trzech miesiącach nie bylo już raka na kości. Więc u nas pomogło.

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM
    Czyli jest zawsze szansa. Bardzo dobre wyniki daje też powyższy olej CBD. Obecnie już nawet w swej grupie mam osobę która wyleczyła się z raka wątroby, a jak wiemy to już jest prawdziwe wyzwanie. [ oczywiście kontakt na życzenie ] Również kontakt do mnie na stronie olejkonopny.pl.tl
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 11-03-18 o 18:32

WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC
    Laminine jeżeli wierzyć wpisom internetowym warto wypróbować.

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM
    Nie warto wierzyć wpisom. Liczą się fakty, u siebie w grupie mam znajomego który wyleczył raka wątroby olejem konopnym CBD. [ wszystko udokumentowane ] Ważne jednak aby korzystać z dobrego CBD, nie każdy jest jednakowy. Tu mam jeden z najlepszych olejkonopny.pl.tl
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 24-03-18 o 21:59

CZĘSTO BYWAM NA FORUM
    Mieszka w
    Warszawa
    Lecząc raka nie powinno ograniczać się wyłącznie do metod farmakologicznych. Można również zdecydować się na leczenie niekonwencjonalne, które również przynosi zadowalające efekty. Jest ono oferowane chociażby przez domyzdrowienia.org.pl/programy/ (swoje oddziały ma w Bydgoszczy oraz w Elblągu).
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 13-05-18 o 22:21

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości