+ Odpowiedz na ten temat
Strona 12 z 12 PierwszyPierwszy ... 2101112
Pokaż wyniki od 111 do 119 z 119
    Nie zarejestrowany
    Guest
    Stosuje od miesiące figurene i jestem zadowolona, wcześniej miałam stagnacje teraz już schudłam 5 kg w tym czasie.

Nie zarejestrowany
    Guest
    u mnie też zadziałała figurena

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Kraków
    Ja uważam, że przy dobrej diecie nie trzeba kombinować z jakimiś suplementami. Sama odkąd zamawiam Wygodną Dietę zauważyłam ogromną różnicę w moim wyglądzie. A nie suplementuję się niczym, po prostu mam dobrze dopasowaną dietę

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    WAWA
    a coz to jest takiego? jaka super woda odchudzajaca czy może jakies tabletki które robia spustoszenie w organizmie? nie warto się truc niczym tylko postawić na zdrowy styl zycie dobra dieta i trochę ruchu to na prawde nie tak dużo. tez kiedyś bylam glupia i kazda nowość która się pojawiala na rynku była przeze mnie testowa teraz już zmadrzalam i postanowiłam zakończy moje zycie grubaski. razem z kolezanka z pracy zamowilysmy pudelka od wygodnadieta, jakies spacery, teraz karnet na silownie i jest suuuper!

Nie zarejestrowany
    Guest
    nie brałam nigdy żadnych suplementów, ani "przyspieszaczy" spalania tłuszczu... nie ma czegoś takiego na odchudzanie, a już na pewno nie jest to zdrowe! sama zamawiam catering dietetyczny z wygodnadieta i skupiam się głównie na tym, dołożyłam ostatnio też ćwiczenia na siłowni i widzę już efekty

Nie zarejestrowany
    Guest
    Ja jestem zwolenniczką zdrowej diety i aktywności fizycznej. Uważam, że to daje najlepsze i najtrwalsze efekty. W moim przypadku najlepiej się sprawdziła dieta pudełkowa - dzięki niej w końcu schudłam i co najważniejsze nie mam efektu jojo. Oprócz tego bardzo mi się poprawiło samopoczucie. Jeżeli ktoś chce wypróbować catering, to polecam zajrzeć na cateromarket.pl - mają na prawdę spory wybór diet pudełkowych
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 21-08-19 o 19:37

CZĘSTO BYWAM NA FORUM
    Mieszka w
    Gdańsk
    Co sądzicie o kompleksowej opiece dietetycznej? Chodzi mi o szczególnie o dietetyka i psychologa. Próbowałam juz wiele razy schudnąć,jednak wiem,ze nie mialam wystarczajacego wsparcia,wiec moze opieka psychologa mi pomoze? Co sądzicie o tym primalife.pl. Proszę o opinie.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 22-08-19 o 21:12

Nie zarejestrowany
    Guest
    ja też wolę sprawdzone sposoby, jak na przykład polecona przez moje koleżanki catering z Wygodna Dieta.pl

Nie zarejestrowany
    Guest
    bardzie polecam suplement figurena. Na mnie jedyny który zadziałał i pomógł mi w walce z otyłością.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 12 z 12 PierwszyPierwszy ... 2101112

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości