+ Odpowiedz na ten temat
Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 51 do 56 z 56
    Nie zarejestrowany
    Guest
    Chodzimy całą rodziną do CMPdent więc jednak można znaleźć dobrych dentystów w Krakowie. Najpierw zapisałam do nich dzieci, bo mama jednego z kolegów mojego synka mi poleciła. Później zaczęliśmy my także z mężem do nich chodzić, początkowo z lenistwa, bo nie chciało nam się w inne miejsce zaprowadzać dzieci a w inne samodzielnie chodzić. To było wygodniejsze i mądrzejsze rozwiązanie jak się okazało. Specjaliści są z górnej półki, ceny nie szokują, a zęby każdego z nas mają się jak najlepiej.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Ja jak wielu moich przedmówców jestem pacjentem dr. Sumary i z czystym sumieniem mogę potwierdzić te opinie. To naprawdę świetny fachowiec i specjalista. Zresztą reszta lekarzy również. Byłam jeszcze u dr. Krawczyk i wiem, że tam jest obsługa na najwyższym poziomie. Wszystkie badania dodatkowe robią na miejscu. Dla mnie też ważna jest lokalizacja, i to że nie muszę się pchać do centrum miasta, stać w korkach i szukać miejsca do parkowania, tylko szybciutko dojeżdżam do Modlniczki i zawsze mam miejsce na parkingu.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Mnie trochę zajęło zanim znalazłam najlepszy dla mnie gabinet, ale na szczęście się udało. Chodzę tutaj drwojcik.pl i mogę Wam ten gabinet polecić z czystym sumieniem. Mam bardzo dobrą opiekę, jakość usług na najwyższym poziomie, ale też bardzo podoba mi się podejście do pacjentów, każdy stara się o to, żebym czuła się dobrze w gabinecie, a to też dla mnie jest bardzo istotne.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 10-03-17 o 09:49

Nie zarejestrowany
    Guest

dentysta

świetny gabinet stomatologiczny jest w Krakowie na Batorego - www.studiose.med.pl Znają się na rzeczy, porządnie wszystko robią. nie ma się o co martwić. Do tego sprzęt najwyższej klasy. Ja u nich robiłem implanty i wszystko wyszło świetnie
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 21-04-17 o 13:25

MateuszKrk
    Guest
    Osobiście korzystam z usług gabinetu dentystycznego Steczko (www.steczkodentysta.pl) w Krakowie na Krakusów 1C. Bardzo miła atmosfera no i zawsze wychodzę uśmiechnięty a nie przestraszony z tego gabinetu. Polecam

Nie zarejestrowany
    Guest
    Znasz Studio Stomatologii Estetycznej SE+ na Batorego? Ja tam chodzę, bardzo dobrzy lekarze , rtg , nowoczesny sprzęt. Godni polecenia lekarze studiose.med.pl
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 04-05-17 o 14:53 Powód: spam

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości