+ Odpowiedz na ten temat
Strona 13 z 13 PierwszyPierwszy ... 3111213
Pokaż wyniki od 121 do 126 z 126
    Patty123
    Guest

Lux Med

Ja polecam stomatologów z grupy Lux Med. Mają świetne podejście do pacjenta i szybkie terminy.

Nie zarejestrowany
    Guest

dentysta w Krakowie

My całą rodziną leczymy zęby w klinice Luxdentica na Ruczaju. Kiedyś poleciła mi ten gabinet koleżanka, gdy miałam problem z bólem zęba tuż przed wakacjami. Potem mąż tam poszedł wyleczyć kanałowo ząb i córki też z nami chodzą Klinika jest bardzo prorodzinna i prokliencka Poziom obsługi na bardzo wysokim poziomie, tak samo jak bardzo fajne podejście do tych małych pacjentów Córki wręcz lubią chodzić do dentysty!

Nie zarejestrowany
    Guest

dentysta Kraków

Również mogę polecić Klinikę Luxdentica, świetna opieka pacjentów dorosłych, ale i dzieci. Mają świetnych lekarzy, ja miałam szerszy problem nie tylko z próchnicą, znalazłam oczywiście pomoc i to na najwyższym poziomie. Klinika jest świetnie wyposażona, stosują najnowsze metody leczenia, no i personel jest wykwalifikowany i co rusz poddawany różnym szkoleniom.

Nie zarejestrowany
    Guest

Gabinety Steczko

Z mojej strony mogę polecić gabinety Steczko. Całą rodzinką tam chodzimy i każdy - mały i duży jest zadowolony. Polecam

Olgaaaa
    Guest

:)

Ja korzystam z opieki stomatologiczne w ramach pakietu Komfort.

Nie zarejestrowany
    Guest

Luxdentica

Luxdentica na Ruczaju to chyba najlepsze miejsce, z tych w których chodziłam do dentysty. Mają super personel, od recepcji aż po lekarzy. Widać że są bardzo pro w stosunku do Klienta / pacjenta. To się czuję na każdym kroku. Jestem też pod wrażeniem ich podejścia do dzieci (duuuży plus za super strefę dla maluchów).

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 13 z 13 PierwszyPierwszy ... 3111213

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości