+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 13 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 126
    baskins
    Guest
    z tym się zdecydowanie zgadzam. a można wiedzieć gdzie chodzisz? szukam akurat jakiegoś dentysty bo poprzedni do którego chodziłam przeprowadził się do innego miasta i teraz znowu zostałam na lodzie

Morna
    Guest

BetterSmile

Też znam gabinet przy Pilotów i także mam o nim dobra opinię. BetterSmile daje opiekę dentystyczną na wysokim poziomie. Wcześniej zdarzały mi się po innych stomatologach poprawki, bo np. wyleciała plomba. U nich tak nie ma.

0la
    Guest
    Ja chodzę akurat do dr Anny Król. Przyjmuje w Nowej Hucie na osiedlu 2 Pułku Lotniczego obok Carrefoura więc łatwo znaleźć. Bardzo mi odpowiada i podejście lekarki i samo leczenie, bo zawsze jest na bardzo wysokim poziomie. No i cennik masz na stronie internetowej więc nie musisz się stresować tym, że nie wiesz ile zapłacisz

Elka_78
    Guest
    W temacie dentysty mogę polecić stomatologie cichoń - nie wiem co chcesz zrobić ale bardzo fajnie przebiegają wizyty. Miło i co najważniejsze bez bólu - robiłam tam jednego zęba - ukruszył mi się tak, że nie było mowy o klejeniu - wszystko pięknie zrobione, szybko i co najważniejsze nie drogo

Martyna_65
    Guest
    Cytat Napisał Nie zarejestrowany Zobacz post
    nie do końca się z tym zgadzam co piszesz, różnie z tymi dentystami bywa. poza tym wiesz jak się skusisz na niską cenę, to potem kłopoty, bo szybko plomby trzeba wymieniać i koszt dwa razy większy, więc moim zdaniem lepiej jest iść do miejsca, gdzie zapłaci się trochę więcej, ale jednak będzie zrobione wszystko na tip top.
    ja już kiedyś to przezyłam - skusiłam się na szybka i tanią wizytę w jakimś lokalnie mało znanym gabinecie - nie było kasy więc stwierdziłam, że spróbuję. tydzien później wylądowałam już w gabinecie dr Cichonia, żeby naprawić błąd poprzedniego stomatologa. nigdy więcej nie skuszę się ceną!

Nie zarejestrowany
    Guest

Stomatologia Cichoń

Ja chodzę do kliniki stomatologia Cichoń. Nie ma kolejek szybko terminy się umawia. Jeszcze nigdy nie poczułem bólu podczas jakiejkolwiek wizyty. Bradzo dobry dentysta widać że z zamiłowania

Kamiska_88
    Guest
    rzeczywiście, warto odwiedzić Stomatologię Cichoń zwłaszcza jeśli ma się dziecko które okropnie boi się dentysty - dzięki nim wizyta jest przyjemnością a zęby są piękne i zadbane

Nie zarejestrowany
    Guest
    Też jestem pacjentem kliniki stomatologia Cichoń i mogę sie o nich wypowiadać w samych superlatywach. Szkoda że nie u każdego dentysty panują takie standardy!

Czerrka
    Guest
    Mi znajoma to miejsce poleciła i nie żałuję! Faktycznie wysoki standard, długo sie nie czeka na wizytę no i spora możliwość wybrania odpowiedniego specjalisty! polecam klinikę Cichonia

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Kraków
    Ja polecam gabinet pod Krakowem w Modlniczce - Dental Park, chodzę tam od kilku lat, ostatnio wyłacznie na wizyty kontrolne i usuwanie kamienia Pan Sumara, który tam przyjmuje jest bardzo przyjazny i profesjonalny, podobnie zreszta jak cała obsługa. Nie pamiętam, by kiedykolwiek coś mnie tam zabolało. Wszystkie zęby zostały skutecznie wyleczone i z żadnym nie miałem już nigdy wiecej problemu. Polecam ci ten gabinet.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 13 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości