+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 56
    WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC Avatar Krzysiunioo
    Mieszka w
    Kraków
    Nie miałem nigdy okazji korzystać z takiego bicza chyba aż spróbuję

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM
    Mieszka w
    Częstochowa
    nie da się usunąć całkowicie cellulitu, gdy już się raz pojawi.
    zależy on od wielu czynników, od ilości wody zatrzymywanej w organizmie, tryb pracy, ilość ruchu/aktywności fizycznej, jedzenie, nawet genetyka.
    można jedynie minimalizować jego rozmiary, ale nawet najdroższe zabiegi kosmetyczne nie pomogą, jeśli ktoś ma skłonności genetyczne do cellulitu.
    nie poddawać się, ćwiczyć regularnie, a skóra się napnie i ujędrni i cellulit nie będzie już taki widoczny, poza tym używać kremów ujędrniających (najlepsze będą te z efektami grzania/chłodzenia), pić dużo wody, wzbogacić swój jadłospis o warzywa i owoce przyspieszające metabolizm (w necie da się znaleźć mnóstwo artykułów na ten temat).
    niestety bez naszej inicjatywy i ciężkiej pracy sam się nie zmniejszy, a chodzenie na łatwiznę i branie jakichś tabletek na odchudzanie mija się z celem.

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM Avatar Aniołek
    Mieszka w
    Jelenia Góra
    detoks organizmu, żeby oczyścić go od środka, peelingi kawowe na działanie od zewnątrz no i oczywiście ćwiczenia. Sama wciąż walczę, ale w porównaniu do tego, co było kilka lat temu, to dziś jest o wiele lepiej! A czy u was pojawiał się cellulit podczas gwałtownego chudnięcia?u mnie tak było i przybył od razu razem z rozstępami...

Nie zarejestrowany
    Guest
    Może jakieś masaże w salonie kosmetycznym ja chodzę przynajmniej raz w miesiącu na zabiegi ujędrniające do mojej kosmetyczki w Bierutowie (salon Beauty Expert). Jestem bardzo zadowolona z efektów

małgośkamówiąmi
    Guest
    cell to zbity tłuszcz pod skórą który trzeba rozbić. na to pomagają środki odchudzające w tabletkach. mi się nie chciało w to wierzyć, ale to była moja ostatnia deska ratunku i okazało się, że słusznie spróbowałam takich na bazie acai które koleżanka mi przywiozła kiedyś z UK.

lidia omni 88
    Guest
    bardzo dużo dobrego słyszalam o jagodach acai od tego, że przyspieszają metabolizm po fakt, że hamuja też łaknienie. ciekawa jestem tylko właściwości odżywczych takich jak witaminy, bo jeśli to prawda, to chyba mam tzw. :swój typ"

guz
    Guest
    Tutaj był artykuł o właściwościach acai http://www.poradnikzdrowie.pl/zdrowi...cai_39134.html bardzo wyczerpujący zresztą. martwi mnie tylko, że krótko można je przechowywać.

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Poznań

Najlepsze masaże

nie ma innego skutecznego sposobu niż masaże

koszmar
    Guest
    zwróćcie uwagę, że acai jako owoc są kaloryczne - one mają świetne działanie odchudzające ale w postaci przerobionej pod kątem odchudzania właśnie - np tabletki!

tivi
    Guest
    u nas w sumie mało takich jest albo po prostu są jeszcze mało popularne więc jak się kierować to od poczty pantoflowej wolałabym o takie rankingacai pl profesjonalne rankingi produktów na rynku.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości