+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
    WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC Avatar Redakcja

KONKURS! Do wygrania książka Irydologia zilustrowana. Praktyczny podręcznik

KONKURS ZAKOŃCZONY!
    Wyniki opublikowane zostaną pod ostatnim zgłoszeniem konkursowym

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE!

Mamy dla Was 3 poradniki Aliony Szmukały-Rostovcevej pt. "Irydologia zilustrowana. Praktyczny podręcznik", ufundowanych przez Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne.

"Irydologia zilustrowana" to lektura polecana osobom, które lubią niekonwencjonalne podejście do medycyny i chcą wiedzieć, czym jest irydodiagnostyka i korzystać z jej dobrodziejstw. Dzięki lekturze dowiesz się, jak czytać oczu, by ocenić stan zdrowia i jakie choroby można rozpoznać, patrząc człowiekowi w oczy. Autorka w przystępny sposób, krok po kroku przedstawia analizę tęczówki oka. Do opisów dołącza zdjęcia oczu (jest ich ponad 230), a nie ich rysunki, w związku z tym czytelnik uczy się rozpoznawania patologicznych zmian na prawdziwym materiale. Więcej informacji na ten temat przeczytaj w artykule.

KONKURS:

Jeśli chcesz wygrać jeden z poradników "Irydologia zilustrowana", zaloguj się na forum i pod tym postem w oryginalny i ciekawy sposób odpowiedz na pytanie „Co można wyczytać z oczu?”. Im ciekawsza odpowiedź, tym większa szansa na nagrodę!

REGULAMIN KONKURSU

Uwaga:
    Na Wasze odpowiedzi czekamy od 11 do 24 lutego 2015 roku (włącznie).
    Spośród wszystkich osób, które zalogują się na forum i dodadzą ciekawą odpowiedź Komisja Konkursowa wskaże 3 użytkowników, którzy otrzymają nagrody.

Lista laureatów Konkursu (zawierająca nick użytkownika forum) zostanie opublikowana 26 lutego 2015 roku na forum portalu Poradnikzdrowie.pl w wątku konkursowym. O wygranej i sposobie przekazania nagród organizator konkursu poinformuje zwycięzców drogą mailową, na adres podany podczas rejestracji na forum.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 04-03-15 o 15:43

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Biała Podlaska

Do wygrania książka "Irydologia zilustrowana. Praktyczny podręcznik"

Oczy są zwierciadłem duszy, lecz także i ciała. Dostarczają informacji o predyspozycjach do niektórych chorób, pozwalają ocenić stan zdrowia. Na tęczówce zapisany jest stan zdrowia narządów wewnętrznych i zewnętrznych oraz informacja o tym, jakimi chorobami jesteśmy dziedzicznie zagrożeni. Oko jest bowiem jednym z najbardziej wrażliwych narządów naszego ciała.
    Nawet niewiemy ile mówią nasze oczy..druga osoba patrząc nam w głęboko w oczymoże dowiedzieć się wielu rzeczy np. co naprawdę o niej myślimy,czy mówimy prawdę,jaki mamy humor..to wszystko i jeszcze więcej można z nich wyczytać bo oczy nie kłamią…Każdy ma wyjątkowe spojrzenie i oczy bo każdy z nas jest inny ale każde z nich zdradza tyle samo prawdy…Jak to możliwe po prostu oczy są jakby odbiciem naszej duszy, cierpień i prawdy…Każdy z nas może dowiedzieć się prawdy ale trzeba umieć patrzeć prosto w oczy bardzo głębokim spojrzeniem i umieć z nich wyczytywać prawdę..a nie każdy to potrafi..Ja np. niewiem czy potrafiłabym wyczytać prawdę z oczu ale wiem kiedy ktoś kłamie..Niektórzy też blokują się od wewnątrz by ktoś nie skradł ich myśli na kogoś temat ale to trudne..Choć sama nie umiem wyczytać z czyiś oczu co o mnie myśli wierze że to możliwe…i są osoby które to potrafią..Niektórzy czasem darzą nas takimi spojrzeniami że trudno określić o co im chodzi… i musimy o tym pamiętać z oczu można dowiedzieć się tylko szczerej prawdy..której czasem może lepiej nie wiedzieć…?!
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 04-03-15 o 15:48

Mieszka w
    wojotez

Ciepło witam!

super

Nie zarejestrowany
    Guest
    Oczy - powinno z nich każdemu dobrze patrzec a jeśli nie to lepiej w takie oczy nie zaglądac .Chyba że jest sie irydologiem no to wtedy ryzyko zawodowe Ale ja mam ochote zajrzec we własne oczy stąd ochota na posiadanie takiej książki . Pozdrawiam

Mieszka w
    witkowo
    Oczy - powinno z nich każdemu dobrze patrzec a jeśli nie to lepiej w takie oczy nie zaglądac .Chyba że jest sie irydologiem no to wtedy ryzyko zawodowe Ale ja mam ochote zajrzec we własne oczy stąd ochota na posiadanie takiej książki . Pozdrawiam

Mieszka w
    Michalów
    Co można wyczytać z oczu?- konkurs.
    Z oczu można wyczytać czy ktoś kłamie czy jest szczery i mówi prawdę, czy jest na coś chory. Oczy mówią zawsze prawdę o człowieku.

T. Love śpiewało" "Gdy patrzę w Twe oczy zmęczone jak moje...". Z pewnością można więc wyczytać zmęczenie. Wiem to nawet po sobie, bo każdy kolejny dzień spędzony przez osiem godzin ze wzrokiem utkwionym w dwóch monitorach, zostawia w nich zmęczenie. Są czerwone, szczypiące, suche, a pod nimi tworzą się ciemne sińce. Kiedy jednak mam urlop bądź choćby dzień wolny, wyśpię się do oporu, moje oczy nabierają blasku. Spojrzenie jest wypoczęte, a w lustrze poznaję w końcu siebie.
    Odżywiając się zdrowo widzę, że spojrzenie jest zdrowe. Powieki są bez opuchnięcia, skóra jasna, spojrzenie przytomne. Nie potrafię diagnozować kolorów na tęczówce, ale dobry lekarz mógłby pewnie z moich oczu czytać jak z encyklopedii.
    Kiedy poznaję nową osobę, to właśnie na jej oczy zwracam uwagę, zresztą, to nie na czyjeś buty patrzymy rozmawiamy, lecz właśnie w oczy. One mówią czy ktoś kłamie, czy jest otwarty. Uwielbiam ludzi z oczami, które się śmieją. Po to zresztą rozpoznaję czy uśmiech na ustach jest szczery, czy śmieją się też jego oczy? Tego nie da się oszukać. Oczy dają wgląd nie tylko w ciało i zdrowie, ale w charakter danego człowieka. Oczy są bramą nie tylko przed zanieczyszczeniami, ale i przed rzeczywistością. Wystarczy je zamknąć na chwilę, by znaleźć się w innym, lepszym świecie fantazji.

„Co można wyczytać z oczu?”
    Prawdę i fałsz. Radość i totalne zniechęcenie. Tryskanie energią i zamglenie choroby. Uczucia, te które uskrzydlają i te które ranią.
    Zaciekawienie i pogardę. Otwartość i totalną nieprzystępność.
    A najfajniejsze jest to, że oczy potrafią mienić się tyloma odcieniami, że czasami nie wiadomo jaki kolor wpisać w rubryki dokumentów?
    Bo jak je ująć w karby kilku zaledwie kolorów do wyboru, gdy zamiast "zwykłych" niebieskich mienią się i żółtym i brązowym i stalowym i zielenią, a czasami przebłyskują czerwienią? A "zwykłe" brązowe, są czasem zielone, a czasem wręcz czarne?
    Można się w nie patrzeć i nigdy nie mieć dość

Co możemy wyczytać z oczu?

Z oczu możemy wyczytać stan ducha i ciała, humor wyrażony znakami i sygnałami jakie podświadomie wysyła nam dana osoba, w której oczy patrzymy. Mogą to być sygnały np. typu: ,,Nie zbliżaj się, jestem zły", ,,męczysz mnie rozmową", ,, jestem zmęczony, mam dosyć", ,,pomóż mi", ,,źle się czuję", ,,zauroczyłeś mnie", ,,jestem szczęśliwy z Tobą", ,,pragnę Cię". Nie bez powodu mówi się, że czasami spojrzeniem więcej nagrzeszy się niż czynem...

WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC Avatar Redakcja
    Komisja konkursowa wyłoniła zwycięzców!

Nagrody otrzymują: wordi, agusmok, dorciap1975

Gratulujemy i prosimy o sprawdzenie skrzynki mailowej
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 04-03-15 o 15:57

+ Odpowiedz na ten temat

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości