+ Odpowiedz na ten temat
Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 50
    TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Moim zdaniem ten temat jest bardzo ciekawy. Choć oczywiście mógł by być jeszcze lepszy.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 22-11-18 o 08:21

Nie zarejestrowany
    Guest

termometry

Cytat Napisał Nie zarejestrowany Zobacz post
    No ok, widzę ze ten pomiar w NonContact jest poprawny ale jak z wytrzymałoscią? Ile on kosztuje?
    Ja płaciłam jakoś ok 100zł. Nie jest to na pewno chiński badziew

saranok
    Guest

termometr

NonContact ma dużo plusow ale najwazniejsze dla mnie jest ze mierzy przede wszystkim DOKLADNIE. Wyniki są prawdziwe. Do cyfrowych termometrów to zawsze mialam pod tym względem zastrzezenia ale akurat w Noncontact wszystko dziala cacy, bez błędów w pomiarach, z szybkim wynikiem na wyświetlaczu. )

CZĘSTO BYWAM NA FORUM
    Ja mam taki bezdotykowydoz.pl/apteka/p134272-DOZ_PRODUCT_Termometr_bezkontaktowy_Compact_1_szt. - jest ok.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 31-12-18 o 16:39

martaaa111
    Guest

Termometr

Cytat Napisał saranok Zobacz post
    NonContact ma dużo plusow ale najwazniejsze dla mnie jest ze mierzy przede wszystkim DOKLADNIE. Wyniki są prawdziwe. Do cyfrowych termometrów to zawsze mialam pod tym względem zastrzezenia ale akurat w Noncontact wszystko dziala cacy, bez błędów w pomiarach, z szybkim wynikiem na wyświetlaczu. )
    Również polecam

sara11
    Guest

Termometr

Na rynku wybór termometrów ,zwłaszcza tych elektronicznych jest bardzo szeroki. Wiele osób się skarży, że są niedokładne. Ja kupiłem Termometr Classic, który wygląda jak stare rtęciowe i jestem zadowolony. Według mnie mierzy dobrze.

dddf
    Guest

Termometr

Cytat Napisał saranok Zobacz post
    też polcam non contact

wwwa
    Guest

termometr

Bardzo dobra opcja w przypadku dziecka to termometr Fast Temp, który działa bezdotykowo, można będzie szybko dokonać pomiaru, dodatkowo pomiar bardzo dokładny. Sprzęt jest prosty w obsłudze, na pewno będziecie zadowoleni.

adammm
    Guest

Termometr

Z tego co pamiętam to różnych bezdotykowych termometrów obecnie sporo sprzedają na rynku więc jak dobrze poszukasz to pewnie coś odpowiedniego będziesz w stanie sobie wybrać. Te najbardziej liczące się firmy mają kilka modeli. Sanity także specjalny model BabyTemp dla dzieci.

kubakarskii
    Guest

Termometr

Nie mam wielkiego doświadczenia z takimi termometrami, kupiłem nonContact, bo tak mi polecili w aptece i używam i tyle.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości