+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20
    TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Poznań
    Ja swojemu dziecku także kupiłam termometr na podczerwień. Wierci się ten mały urwis cały czas, rtęciowym to by nie było żadnych szans, więc staram się unikać. Reszta rodziny używa raczej rtęciowego, nie mają coś przekonania do wynalazków

Mieszka w
    Poznań
    Termometr na podczerwień jest najlepszym rozwiązaniem. U mnie w domu każdy z niego korzysta. Wyniki wychodzą takie same jak na rtęciowym a wszystko trwa dużo krócej.

Zamawiałam już dość dawno termometr Non Contact od Geratherm i sobie chwalę. Przy drugim dziecku dopiero zainwestowałam w coś lepszego, bo przy starszym synu to mierzyliśmy jeszcze rtęciowym. Bardzo wygodna rzecz, można w kilka sekund ściągnąć tempkę. Pomiary się zapisują w pamięci, także jak trzeba wrócić do wyniku to nie ma problemu.

Sylwia1199
    Guest

Termometr

Korzystamy od jakiegoś czasu z termometru Classic Geratherm. To jest analogowe rozwiązanie, w zasadzie model nie różni się wyglądem od zwykłej szklanej rtęciówki. Różnica jest jednak w tym co w środku, a tam nie ma rtęci, tylko galinstan a więc substancja zupełnie nietoksyczna. Niska cena, wieczysta gwarancja.

sylka33
    Guest

termmetr

Mnie mocno siostra polecała termometr bezdotykowy i w końcu sobie kupiłam do domu coś takiego. Aparat jest marki Sanity – BabyTemp.

Aneta.pok
    Guest

termometr

Ja bym nie kupowała nowego termometru gdyby nie dzieci. One mi chorują i po dwa razy na miesiąc, więc ciągle biegam z termometrem od jednego do drugiego, także już wolałam mieć coś lepszego. Kupowaliśmy z mężem niemiecki Non Contact od Geratherm. Mierzy bezdotykowo, szybko, zapisuje ostatnie 30 wyników, ma bardzo praktyczne powiadomienie akustyczne i podświetlenie jak złapie gorączkę.

verazz
    Guest

termometr

Na pewno te bezdotykowe termometry do najtańszych nie należą, ale się opłacają moim zdaniem. Używam aparatu NonContact Geraherm i widzę różnicę. Jest szybciej, dokładniej i bezpieczniej. A też ma tutaj wbudowaną taką funkcję jak pomiar temp przedmiotów i otoczenia, także może służyć równie dobrze za termometr pokojowy również. Prosty w obsłudze i jak na razie nieawaryjny.

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    u nas króluje bezdotykowy microlife kupiony w Aptece Gemini, przy okazji kompletowania podstawowej wyprawki jak smoczki, butelki, kosmetyki dla maleństwa, mleko hipp to zdecydowalismy się na dokupienie właśnie termometru

sabinall
    Guest

Termometr

Można BabyTemp Sanity kupić za całkiem niezłe pieniądze jak na termometry z podczerwienią. Mi się korzysta z tego bardzo fajnie. Szybko, higienicznie, wygodnie dla moich dzieci, które już tak swoją drogą za mierzeniem gorączki nie przepadają. Pewnie już sam fakt, że gorączkują jest dla nich drażliwy, a jeszcze jeśli badanie by się przedłużało tak jak w dotykowych modelach to faktycznie można być nerwowym.

renata55
    Guest

polecam

Ja jestem zadowolona z tego jak szybko mierzy termometr NonContact i też z tego jak wiele można nim rzeczy zmierzyć. Nie jest to klasyczny termometr tylko do gorączki, ale też jak potrzebuję sprawdzić ile ma zupa w misce stopni to mogę, podobnie jak chcę sprawdzić jaka jest temperatura otoczenia to też ten model ma taką funkcję pomiaru. Jedno urządzenie a wiele zastosowań, lubię takie podejście.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości