+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 34
    Sawana
    Guest

...

Jakiś czas temu byłam na etapie “polubię swoje niedoskonałości”. Naprawdę wierzyłam, że muszę zaakceptować swój cellulit, w końcu nie ja jedna go ma Wcześniej próbowałam wielu metod ale efekt był zerowy i czułam tylko frustrację... Wiecie same jak to jest jak działania nie przynoszą pożądanych efektów. Szukając czegoś skutecznego zainteresowała mnie nieinwazyjna metoda endermologii LPG Alliance w salonie Afrodyta Expert of Beauty w Wawce. 3 zabiegi i szok! Cellulit znikł, uda się wysmukliły a skóra jest fajnie napięta i sprężysta. Nie sądziłam,ze to może być takie łatwe tym bardziej,że zależało mi na pozbyciu się skórki pomarańczowej przed latem.

Nie zarejestrowany
    Guest
    na cellulit najlepsza jest lipoliza laserowa. Sama taki zabieg robiłam w klinice mediart clinic w Poznaniu, bo schudłam, ale cellulit jeszcze pozostał, a ja zawsze czekam na szybkie efekty.Więc tego typu zabiegi sa dla mnie, bo po cellulicie ani sladu.

Paaaula
    Guest
    Borykałam się z tym samym problemem, wstydziłam się swojego ciała ale w końcu zaczęłam szukać pomocy. Wykonywałam różnego typu zabiegi, trochę tego było! Najlepsze efekty uzyskałam po zabiegach Body Lifting. Polecam z całego serca Zapomniałam o cellulicie a dodatkowo zmniejszył się obwód moich ud i bioder!

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    Mieszka w
    Wrocław
    Próbowałam różnych sposobów żeby uporać się z cellulitem, a miałam z nim duży problem w szczególności po drugiej ciąży... Nic nie przynosiło efektów. Spróbowałam drenażu limfatycznego, przeprowadzony był on w magiadlaciala.pl/drenaz-limfatyczny-wroclaw i przyniósł świetne efekty już po pierwszym zabiegu, a z każdym następnym było coraz to lepiej, a na ten moment cieszę się z takiego ciała jakie miałam przed ciążą
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 04-11-18 o 20:49

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Może warto skorzystać z profesjonalnego zabiegu klinikajaneczko.pl/liposukcja-Kraków Świetne efekty. Wszystko na plus.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 28-11-18 o 19:27

Nie zarejestrowany
    Guest
    Mi przy cellulicie i nadmiarze tluszczu w okolicach ud i brzucha pomogła endermologia w MediArt Clinic Zdecydowalam sie na pakiet trzech zabiegow i efekt jest naprawde widoczny. Wczesniej mialam spore boczki, ktore wystawaly zza spodni :/ Brzydko to wygladalo, a nawet trzymanie diety nie zawsze pomagalo. Po zabiegach talia jets szczuplejsza, a boczki zniknely na udach tez czuje, ze skora jest bardziej napięta.

Nie zarejestrowany
    Guest

Walka z cellulitrm

U mnie świetnie się sprawdziły zabiegi karboksyterapii, naprawdę pozbyłam się cellulitu, moja skóra jest teraz bardziej sprężysta. Polecam Łącznie zrobiłam 6 zabiegów w klinice Proclinic we Wrocławiu karboksyterapii na brzuch
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 12-01-19 o 18:27

Nie zarejestrowany
    Guest

Skuteczne modelowanie sylwetki.

Super opcją na zmianę sylwetki są zabiegi karboksyterapii. Jestem bardzo zadowolona z efektów. Moja skóra jest bardzo sprężysta, pozbawiona cellulitu a boczki na brzuchu wyraźnie się zmniejszymy. Zrobiłam łącznie 6 zabiegów w salonie Laser Care w Warszawie.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 12-01-19 o 18:27

KasiaaK
    Guest

Walka z celulitem - Poznań

Dziewczyny, a jakie polecacie gabinety w Poznaniu? i jakie zabiegi tam?

Mania86
    Guest
    Cytat Napisał KasiaaK Zobacz post
    Dziewczyny, a jakie polecacie gabinety w Poznaniu? i jakie zabiegi tam?
    Korzystałam z kilku zabiegów, ale najlepsze efekty przyniosła mi seria zabiegów Icoone w klinice Idealiste. Przyjemny i nieinwazyjny - można powiedzieć, że to taki trochę intensywniejszy masaż specjalnymi głowicami

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości