+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: Łysienie

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Podróżnik

Łysienie

Mam spory problem z łysieniem, co gorsza, łysina pojawiła się tylko na czubku głowy, powoli zaczynam przypominać jakiegoś starodawnego mnicha...Co możecie polecić? jakieś szampony odżywki, kuracje ziołowe, a może diety?

Nie zarejestrowany
    Guest
    polecam specyfik, który nazywa się koxidil kosswell.

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Podróżnik
    a coś więcej? może coś do diety powinienem wprowadzić, wielu kosmetycznych środków już próbowałem i nic...

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    Mieszka w
    Warszawa
    Skoro łysienie pojawiło się już w tak zaawansowanym stopniu najlepiej sięgnąć po dobre preparaty. Odnośnie koxidil kosswell to pierwsze słyszę.. Bardziej popularny jest Follixin. Osobiście bardzo polecam. Zapobiega on wypadaniu włosów i pobudza nowe do wzrostu... Co diety to już raczej za późno.. Dieta,ruch, higiena itd. to raczej środki zapobiegania. Zawsze warto o to dbać.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 16-06-15 o 08:05 Powód: spam

Paulo
    Guest

Walka z łysieniem

Witam! Polecam skorzystac z osocza bogatopłytkowego, moim zdaniem tylko to pomaga skutecznie. Wypróbowałem już wszystkich możliwych sposobów ale nic nie przynosiło tak fenomenalnych efektów. Włosów nie tylko jest więcej ale nie znikają!!!. Polecam gabinet Moja Estetyka w Rzeszowie tam przeprowadzają takie zabiegi i są naprawdę profesjonalni.

+ Odpowiedz na ten temat

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości