+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
    Zbyszek_M
    Guest

Strona internetowa przychodni

Szukam pomysłów na usprawnienie działania strony internetowej przychodni. Jeśli macie Państwo jakies propozycje, uważacie że na stronie waszej przychodni czegoś brakuje, będę wdzięczny za uwagi!

alek654
    Guest
    Własnie zawsze się zastanawiałem dlaczego żadna przychodnia nie prowadzi rejestracji za pomocą systemów rezerwacyjnych. Robię trochę w gastronomii i u nas to podstawa, a pani w przychodni musi siedzieć i całe dnie odbierać telefony. Polecam zatem zainwestować sobie w Booking Please - system do rezerwacji, wg mnie fajna opcja do przychodni.

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    zabrze
    Bolączką takich stron jest głównie brak przejrzystości. Wyszystko powinno być klarowne, tak żeby połapały się w tym nawet starsze osoby. Dobrze byłoby też polubić się z wyszukiwarką tak aby od razu po wpisaniu frazy "nazwa przychodni"+miasto wyświetlała się jej strona.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 15-02-18 o 20:46

Support22
    Guest
    A nie lepiej by było po prostu stworzenie takiej strony od nowa? Zlecenie to jakiejś profesjonalnej agencji, która własnie miedzy innymi tworzy strony dla przychodni? Wg mnie to by była lepsza opcja. Ja współpracuje z agencja Proformat już od dłuższego czasu, Najpierw stworzyła mi strone www, potem optymalizacja aż w końcu pozycjonowanie

Katja8889
    Guest
    Cytat Napisał kitt533 Zobacz post
    Bolączką takich stron jest głównie brak przejrzystości. Wyszystko powinno być klarowne, tak żeby połapały się w tym nawet starsze osoby. Dobrze byłoby też polubić się z wyszukiwarką tak aby od razu po wpisaniu frazy "nazwa przychodni"+miasto wyświetlała się jej strona.
    ja tam miałam bardzo klarowną stronę tzn mam. tworzono mi ją w agencji Proformat z Wrocławia też. Wygląda profesjonalnie. Zresztą macie projekty na ich stronie gdzie możecie sobie podejrzeć, jak wyglądają strony które są przez nich stworzone i sami ocenicie.

+ Odpowiedz na ten temat

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości