+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15
    zaskoczona
    Guest

Lightbulb olej z drzewa herbacianego na wszy

Odkryłam niedawno preparat TTO, czyli olej z drzewa herbacianego, ja osobiście kupiłam z firmy Virde. Stosuje jako środek antyseptyczny na różnego rodzaju grzybicę. Jednak na jakiejś stronie internetowej wyczytałam ze spokojnie możne być dodawany do szamponów dla dzieci jako środek przeciw wszawicy.

Nie zarejestrowany
    Guest

co na wszy

Hm to już według mnie lepiej kupić szampon, do którego nie musisz nic dodawać, np. w LauPro jest zawarty silikon odstraszający wszy. Co więcej włosy są po nim zdrowe jak po wielu szamponach z drogerii, zapach jest przyjemny, a nie jakiś medyczny czy chemiczny, ale co najważniejsze skóra głowy chroniona przed wszami. Tylko przy użyciu tego szamponu nie powinno się stosować innych środków, w tym innego szamponu.

Mileczka
    Guest

Szampon

też bardziej przekonuje mnie szampon, myślę że będzie skuteczniejszy.

Nie zarejestrowany
    Guest
    A preparatów aptecznych jakichs nie znacie?

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM
    Mieszka w
    Warszawa
    My nadal walczymy aptecznymi Aktualnie korzystamy z preparatów Sora Forte (wszawica-sora.pl) - wygląda na to, że skuteczne, bo od 5 miesięcy nie było nawrotów ani u starszego ani u młodszego!
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 03-04-17 o 16:35

verami
    Guest
    odświeżam temat, bo problem niestety wciąż aktualny i domowe sposoby nie dają rady. któraś z Was stosowała u dziecka Parasidose? można u dwulatka?

Lemna
    Guest
    Moja córka ma 11 lat i też w listopadzie mieliśmy wojnę z wszami w domu. Na szczęście to już nie te czasy, że trzeba ścinać włosy, męczyć dziecko octem itp. w aptece preparatów do wyboru i koloru. Ja akurat kupiłam NITOLIC, spray i emulsję ułatwiającą wyczesywanie wszy i gnid i do tego płyn do prania. Na szczęście nikt w domu nie zdążył się zarazić, szybko zadziałałam, preparat się sprawdził, dom przy okazji wysprzątany. Ale fakt, to nic przyjemnego i mam nadzieję, że się nie powtórzy.

Kanha
    Guest
    Bez obaw, jeśli chodzi i Parasidose, można zastosować już u dziecka od 3 miesiąca życia. Ja zastosowałam u córki i dobrze się sprawdziło

łubianka
    Guest
    Dla mnie miało znaczenie, żeby preparat był jak najbezpieczniejszy dlatego postawiłam na Parasidose, bo nie dość, że można u malutkich dzieci stosować to można również u astmatyków i u kobiet w ciąży i karmiących piersią. Bardzo bezpieczny dla skóry.

batalia_wszy
    Guest
    Cytat Napisał łubianka Zobacz post
    Dla mnie miało znaczenie, żeby preparat był jak najbezpieczniejszy dlatego postawiłam na Parasidose, bo nie dość, że można u malutkich dzieci stosować to można również u astmatyków i u kobiet w ciąży i karmiących piersią. Bardzo bezpieczny dla skóry.
    Czy możesz napisać od jakiego wieku można to Parasidose stosować?

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości