witam i prosze o rade co mam dalei robic otoz mam wiele chorob a jedna z nich jest astma oskrzelowa od 1992roku od 18stego roku zycia mialem przyznana rente socjalna i stopien niepelnosprawnosci umiarkowany na komisjilekarskiej w orzeczeniach bylo zaznaczane ze inwalidztwo trwa od dziecinstwa a w lutym 2015roku stanalem ponownie na komisjilekarskiej i zabrano mi rente socjalna i grupe inwalidzka pozbawiono mnie tez zasilku pielegnacyjnego jestem przekonany ze pozbawiono mnie wbrew przepisom byly to moje jedyne srodki finansowe z ktorych sie utrzymywalem odwolywalem sie dwokrotnie ale nic to niedalo nawet lekarze z komisji nie umieli mi powiedziec co dalej mam zrobic otoz sam zglosilem sie do urzedu pracy aby sie zarejestrowac zadnych szkolen i pracy dlamnie niema dalej jestem ozdrowiony przez zus i wegetuje a przecierz astma zalicza sie do chorob zawodowych i jest niewyleczalna jestem przekonany ze na astme oskrzelowa nalezy sie renta bo inni dostaja na astme rente lekarze orzecznicy zaczynaja uzdrawiac powoli niepelnosprawnych bo szukaja pieniedzy a nam karze sie wegetowac jak mamy dalej zyc w tym kraju najpierw niech stworza miejsca pracy dla niepelnosprawnych a potem uzdrawiac pozdrawiam