+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16
    TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Legnica

wrocław rehabilitacja

Szukam dobrego miejsca we Wrocławiu na rehabilitację po długo leczonym urazie, to ważne, chcę znaleźć miejsce, w którym zajmą się pacjentem tak, by odzyskał sprawność sprzed wypadku, a to wymaga dobrego rehabilitanta. Myślę przede wszytskim o Centrum Czamara przy Kościuszki? Chciałabym poznać opinie na temat tego miejsca, czy jest ktoś, kto może się podzielić swoim doświadczeniem? Polecacie/odradzacie? Ze słyszenia to raczej polecane miejsce

Nie zarejestrowany
    Guest
    kiedyś miałam tam rehabilitację po złamaniu, szybko doszłam do siebie, najważniejsze tez, ze odzyskałam całkowitą sprawność, bo trochę się o to obawiałam, bardzo fajne osoby tam pracują, tworzą taką atmosferę, że rzeczywiście chcesz ćwiczyć, nawet jak przychodzi gorszy dzień to potrafią zmotywować

sosinn
    Guest
    do mnie przyjeżdżali z holistic care, fajna firma, miałam taką sytuację że nie było możliwości wyjeżdżania na rehabilitację i znalazłam sobie ich, mają wyposażenie, osoby widać wykształcone dobrze w tym kierunku, dobrą opiekę pod tym względem zapewniają

Nie zarejestrowany
    Guest

Czamara Centrum

Czamara Centrum to zdecydowanie dobry wybór. Po kontuzji kostki do nich chodziłem. Bardzo profesjonalnie podeszli do mojego urazu a nie lekceważyli go jak miałem poprzednim razem w innym ośrodku. Było to jakieś pół roku temu do tej pory nie odczuwam żądnego dyskomfortu w kostce

denaia
    Guest

Centrum Czamara

Dzięki rehabilitacji czuję się o wiele lepiej i mogę powoli robić więcej czynności. Nie było łatwo na początku, ale dzięki mojej pracy i pomocy bardzo dobrych specjalistów z Centrum Czamara jest lepiej.

helenka 44
    Guest

rehabilitacja C.Czamara

W moim przypadku byłam na zabiegach w Centrum Czamara na Kościuszki we Wrocławiu i jestem bardzo zadowolona. Polecam jeśli ktoś ma potrzebę masażu i rehabilitacji.

Matylda Dora
    Guest

Holistic Care

Sąsiadka mi mówiła, że chodziła do nich na rehabilitację i czasami przychodzi do niej pomoc do domu na zabiegi i jest bardzo zadowolona. Dobrze ludzie tam pracują i naprawdę chcą pomóc osobom starszym.

ondine
    Guest
    korzystałam z opiekunki z holistic care wielokrotnie, co mogę powiedzieć, personel jest bardzo miły i dobrze się wywiązuje z obowiązków. na pewno jest to duza pomoc, do mamy przychodziła pani od nich, kiedy ja, czy moja siosra nie miałyśmy czasu, albo coś wypadało. bardzo wygodnie, że można skorrzystać także podczas weekendu

merendana
    Guest
    Uważam, że Centrum Czamara ma bardzo dobrą kadrę pracowników, którym warto zaufać i słuchać ich rad.

Nie zarejestrowany
    Guest

Holistic Care

Cytat Napisał ondine Zobacz post
    korzystałam z opiekunki z holistic care wielokrotnie, co mogę powiedzieć, personel jest bardzo miły i dobrze się wywiązuje z obowiązków. na pewno jest to duza pomoc, do mamy przychodziła pani od nich, kiedy ja, czy moja siosra nie miałyśmy czasu, albo coś wypadało. bardzo wygodnie, że można skorrzystać także podczas weekendu
    Potweierdzam dobra opinię o Holistic care. Personel jest bardzo fachowy i ma dużo serca dla pacjenta. Tasto jest bardzo schorowany i wymaga stałej opieki. Widze po nim, że bardzo czeka na wizyte pielęgniarki. Polecam!

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości