+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
    TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM

Jaki dobry materac - lateksowy czy z pianki wysoko- (+termo-) elastycznej?

Pracuję dużo przy komputerze, 8 godzin w pracy ale i w domu spędzam czas przed komputerem. Od pewnego czasu mam problemy z karkiem, który mi sztywnieje a do tego z lędźwiami.

Postanowiłem kupić dobry materac, który mi pomoże i ulży w problemach. Tylko jaki będzie lepszy dla podparcia kręgosłupa (czy to może to samo) lateksowy czy z pianki wysokoelastycznej (ewentualnie z dodatkiem np. 4cm pianki termoelastycznej)?

Budżet mam do max 2000 zł ze stelażem. Za te pieniądze znalazłem z pianki wysokoelastycznej (10lat gwar.) nawet z poduszką ale bez pianki termoelastycznej.

Nie zarejestrowany
    Guest

indywidualnie

Napisz więcej - w jakiej pozycji najczęściej śpisz?? Materac dobiera się do wielu elementów... Ja kupowałam w stacjonarnym sklepie materaceimeble.pl i tam pan doradził mi potestować różne modele, kłaść sie tak jak zasypiam i sprawdzić na którym najlepiej się leży.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 09-10-15 o 12:50

Kassi7
    Guest
    Ja zamawiałam materac na stronce krodi.pl. A zamaiwiałam model Ariadna z firmy Janpol http://krodi.pl/materace_janpol. I jestem bardzo zadowolona W ogóle bardzo szybko dostałam materac po zamówieniu i jeszcze gratis był dołączony
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 18-07-17 o 09:33 Powód: spam

+ Odpowiedz na ten temat

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości