+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 28
    edyta Zając
    Guest
    Swietnym dentystą jest dr Jarosław Ratyński z Ratyńscy Dental Clinic . Bardzo dobry dentysta jak również cały gabinet Znajduje się na pograniczu Bielan i Żoliborza .

beattta
    Guest

lux med

Wykupiłam pakiet stomatologiczny Komfort w lux medzie. Teraz jest specjalna oferta, pakiet promuje leczenie bez bólu w bardzo dobrej. Mają bardzo nowoczesne metody leczenia i bardzo wysoką jakość usług.

ośka
    Guest

lux med

Ja już kilka razy korzystałam z ich usług i zawsze z gabinetu wychodzę zadowolona. Sprzęt i opieka na wysokim poziomie. Nic więcej nie trzeba.

Nie zarejestrowany
    Guest

Dentysta Bemowo

Ja mogę polecić dobrego dentystę w Warszawie na Bemowie - przyjmuje w Klinice Fabdent, tutaj strona, a na niej wszystkie numery telefonów itp. fabdent.pl. Nazywa się dr Juzala i leczył trzy moje zęby kanałowo pod mikroskopem. Świetny lekarz, godny polecenia
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 24-08-18 o 21:39

krajanka
    Guest

lux med

Na prawdę teraz wykupić pakiet stomatologiczny w lux medzie, oferują leczenie bez bólu i to w bardzo dobrych cenach. Mają dobrych lekarzy, sprzęt a także najnowsze metody leczenia.

NieMaFal
    Guest
    A ja bardzo polecam z kolei Centrum Stomatologiczne Demed. Leczę tutaj od kilku lat zęby. Zawsze zabiegi są dobrze przeprowadzone. Cena przystępna dla każdego. I taka jaka jest ustalona na początku leczenia taka też pozostaje .

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    Mieszka w
    Warszawa
    Stomatologia w Ober Clinic w Śródmieściu najlepsza. Robią cuda z zębami i to bardzo delikatnie, moje wyglądają naprawdę jak nowe teraz a praktycznie każdy leczony. Plomb nie widać, bez bólu wszystko i w miłej atmosferze zawsze. Higienizacja w bardzo atrakcyjnych pakietach.
    Ostatnio edytowane przez stella3 ; 03-01-19 o 12:43

GPay
    Guest
    Centrum Demed na Woli. jest tutaj bardzo wielu dentystów, którzy dobrze leczą zęby. Nigdy nie miałam po ich zabiegach żadnych komplikacji. Chyba, że pan dr na przykład mówi, ze ząb moze jeszcze poboleć ale potem zaraz przestaje. Nigdy jeszcze nie zawiodłam się na tym gabinecie. No i ceny tez są przystępne a nie jakieś nie wiadomo skąd.

Nie zarejestrowany
    Guest
    W Łomiankach pod Warszawą znajduje się centrum stomatologiczne Ortodentis. Pracują tam świetni specjaliści, którym można w pełni zaufać. Sam tam leczyłem swoje zęby, które teraz świetnie się prezentują.

Nie zarejestrowany
    Guest

Dent SM

Polecam Dent SM i dra Jakubowskiego, świetny chirurg, który się "pozbył" moich ósemek dosłownie w ułamku sekundy Usunął też pozostałości z szóstki, było to chyba trudniejsze niż ósemki, ale również pan doktor w ekspresowym tempie się tym zajął. Atmosfera podczas wizyty bezstresowa, czułam się w 100% zaopiekowana.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 01-03-19 o 12:25

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości