+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
    TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Warszawa

Haluksy - paluchy koślawe

Mam problem z Haluksami , gdzie leczą dobrze tego typu schorzenia ? wiele się mówi o Centrum Medycznym Panacea w Poznaniu na Osiedlu Przyjaźni 24 , koleżanka mówiła że mają tam dobrą opiekę lekarską , pracują tam dobrzy fachowcy którzy do swoich pacjentów podchodzą z ogromną troską a i samo leczenie nie jest długie i stosunkowo szybko wraca się do zdrowia , Ma ktoś jakieś doświadczenia odnośnie owego Centrum ?

Jest to w pewnym momencie dość uciążliwy problem, dlatego warto tego się pozbyć. W http://www.halluxmed.pl/Schorzenia/haluksy-paluch-koslawy zajmują się leczeniem tego typu schorzeń, warto zajrzeć na stronę i zapoznać się z ofertą
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 05-07-16 o 13:34

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM Avatar Mario22
    Mieszka w
    Inowrocław
    Jeśli haluks nie jest jeszcze bardzo zaawansowany to polecam mniej inwazyjne metody np. aparat korygujący. Ja sie zastanawiałam nad Marcinem albo Bunito duo. Wybrałam to drugie i baaardzo jestem zadowolona - po haluksie ani śladu

Mieszka w
    Wrocek
    A tutaj haluksy-leczenie.pl/aparat-korekcyjny-haluksy-bedzie-najlepszy/ nie polecają aparatu bunito, bo podobno jest słaby i nie pasuje do większości butów... Ja niestety musiałam wybrać operację, ale to ze względu na mój zawód - po prostu muszę być większość dnia na nogach...
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 10-09-19 o 18:21

+ Odpowiedz na ten temat

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości