+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 30
    CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM Avatar krystyna.prost
    Mieszka w
    Warszawa
    Kolejna przekonana osoba Ja olejuje w domu olejkiem rycynowym

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM Avatar Violette
    Mieszka w
    Warszawa
    Ja też lubię olejek rycynowy szczególnie na rzęsy

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM Avatar Caramela
    i jak Violette, efekty nadal się utrzymują? robiłaś coś w celu podtrzymania a może robiłaś olaplex drugi raz ?

Mieszka w
    Warszawa
    Od tamtej pory byłam jeszcze raz i kupiłam trójkę i stosuje sobie raz w tygodniu taką kurację pluus kupiłam odżywkę plumping rinse od Kevina Murphy'ego bo miałam straszny problem z osłabieniem włosów, trochę mi leciały, ta odżywka ma biotynę i moje ukochane masło shea które uwielbiam pod każdą postacią czy to w kremie balsamie czy w czymś do włosów. Widocznie się nawilżyły, nie są tak suche jak wcześniej, zniszczeń na całej długości pomimo ścięcia końcówek ostatnio nie widać i nie czuć, myślę że to zasługa i olaplexu i świadomej pielęgnacji, mocnym nawilżaniem.

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Idź do fryzjera, nie na obcięcie, ale na ZABIEG, który poprawi kondycję twoich włosów.

Mieszka w
    Warszawa
    Już pisałam niżej, byłam na olaplexie i to już 2 razy od tamtej pory i jestem zachwycona!

LUBIĘ FORUM
    Mieszka w
    Warszawa
    moim dramatem największym było wypadanie włosów no i dodatkowo zawsze były takie mocne, grube a nagle takie cieniutkie się zrobiły. myślę, że główną przyczyną była zbyt mocna dieta, ale wydawało mi się, że jak łykam witaminy i wcinam owoce to jakos to będzie u mnie akurat egzamin zdała kuracja kapsułkami vichy z aminexilem. w sumie żadne domowe wcierki, maseczki i napary nie dawały żadnego efektu, a miesiącami takie papki domowe robiłam

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM

xxxx

xxxx

Nie zarejestrowany
    Guest

Włosy

Cześć wszystkim polecam wam PHENOMENAL HAIR z firmy Molecular Project bardzo dobre maja produkty firma posiada certyfikaty i jest polecana.

Nie zarejestrowany
    Guest

jak sobie pomóc

U mnie ukojenie przyszło niespodziewanie po prostu odstawiłam pigułki i włosy znowu zaczęły żyć! Zabezpieczam się teraz również bezpiecznie i świadomie, ale niehormonalnie diafragmą caya i jest super!

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości