+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 12 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 111

Temat: Lentiv a EBK

Nie zarejestrowany
    Guest

Lentiv a EBK

Hej,

Czytałam trochę o tych dwóch metodach? Wiece jaka jest różnica? Która lepsza?

Nie zarejestrowany
    Guest
    Ja mogę wypowiedzieć się bardziej na temat EBK. Miałam robioną korekcję właśnie tą metodą 2 miesiące temu i jest super. Z -3,5 i -3,75 wada została zniwelowana do 0. EBK jest jedną z nowocześniejszych metod korekcji, bez ingerencji w głębsze warstwy rogówki. Na początku po zabiegu miałam światłowstręt i bardzo łzawiły mi oczy, ale po kilku dniach zaczęło się poprawiać. Już po tygodniu mogłam w miarę normalnie funkcjonować i wróciłam do życia. Uważam, że to była słuszna decyzja, ale wszystko zależy od wyboru sprawdzonej kliniki i dobrego specjalisty.

Nie zarejestrowany
    Guest
    To może zdradzisz u jakiego byłaś specjalisty? Zależy mi na kimś naprawdę dobrym z dużym doświadczeniem Czyli po tygodniu już się normalnie funkcjonuje.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Chyba te metody są dosyć podobne do siebie. W obu przypadkach okres rekonwalescencji jest dosyć krótki. Ale EBK jest bardziej popularna, no i tańsza.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Cytat Napisał Nie zarejestrowany Zobacz post
    To może zdradzisz u jakiego byłaś specjalisty? Zależy mi na kimś naprawdę dobrym z dużym doświadczeniem Czyli po tygodniu już się normalnie funkcjonuje.
    Tak, po EBK bardzo szybko dochodzi się do siebie, czego jestem żywym przykładem. Jeżeli chodzi o specjalistę, to jak najbardziej polecam moją lekarkę - dr Archacką. Przyjmuje w Warszawie na ul. Grzybowskiej. Bardzo dobrze wspominam panią doktor. Jest sympatyczna i do tego rzeczowa. Ma świetne podejście do pacjenta. Pozdrawiam.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Ile dokładnie kosztuje taka metoda ?Czy w tej klinice jest najtaniej?

Nie zarejestrowany
    Guest
    Ta klinika jest jedną z najlepszych jeżeli chodzi o zabiegi korekcji laserowej, a cena EBK jest porównywalna z cenami w innych miejscach. Tak więc chyba warto skorzystać z ich usług.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Jak ja się dowiadywałam to ok 3500 zł za oko, nie jest to mało ale myślę, że raz na całe życie to warto zrobić i zainwestować

Nie zarejestrowany
    Guest
    Sam zabieg EBK kosztuje 3200 zł za oko. Plus opłata za badania kwalifikacyjne 250 zł. Oczywiście nie jest to mała kwota, ale jeżeli komuś zależy na pozbyciu się wady, to jak najbardziej warto zainwestować w korekcję laserową. Wiadomo, że usunięcie wady wiąże się z pozbyciem okularów/soczewek. A to podnosi komfort życia i w ogóle ułatwia funkcjonowanie.

Nie zarejestrowany
    Guest
    O ile zabieg robi się raz na całe życie to uważam że warto Ja już zbieram i nie mogę się doczekać zabiegu. Powiedzcie mi ile są ważne badania?

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 12 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości