+ Odpowiedz na ten temat
Strona 11 z 12 PierwszyPierwszy ... 9101112 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 111

Temat: Lentiv a EBK

Marysia radosz
    Guest
    ja mam zabieg lentivu w Rzeszowie w Optegrze . jestem już po badaniach kwalifikacyjnych. Od mojej kuzynki slyszałam ,ze po tym zabiegu dochodzisz do siebie już następego dnia I dlatego własnie się zdecyowałam bo jest szybki okres rekonwalscencji

Kriska
    Guest
    A teraz z tego co wiem to wizyta kwalifikacyjna to koszt 149 zł nie? ja myślę że to jest dobra cena jak na tak znaną i sprawdzoną klinikę!

Maria Stasiczek
    Guest
    Hej, tak w Rzeszowie w Optegrze jest 149 zł. Nie wiem do kiedy ta promocja, ale mi się jeszcze udało z niej skorzystać w zeszłym tygodniu. I warto było. Zabieg będę miała też za niedługo już. Nie mogę się doczekać

Akka
    Guest
    no wlasnei to była super opcja. Wydaje mi się, że cenowo bardzo się opłacało plus to że Optegra to sprawdzona i porządna klinika. Nic dodać nic ująć

Iksi
    Guest
    Tak można w Optegrze zrobić zabieg za nie tak wielkie pieniądze. i uważam że to na prawdę dobra opcja bo czekając na nfz można sie swojej kolejki nie doczekać

Pamka
    Guest
    no dlatego warto zdecydować się na dobrą klinikę i akurat Optegra w Katowicach jest dobrym miejscem. Szczerze mówiąc ja tam trafiłam z przypadku ale w ogóle nie żałuję tego - wręcz przeciwnie! bardzo się ciesze ze trafiłam do Optegry!

norbert.w
    Guest

lentivu

moj znajomy robil zabieg lentivu
    i nie jest zadowolony do konca z efektu

FancyClancy
    Guest
    Ja miałam laserowa korekcję wzroku w Dzięgielewska Instytucie Oka w Warszawie i było to EBK. Jedynie potem co czułam to jedynie lekki ból i dyskomfort, który z każdym dniem mijał. Dzięki temu zabiegowi normalnie w końcu widzę I przede wszystkim cena jest po prostu przystępna.

TakeAlife
    Guest
    Nie wiem, ja tam sie zakwalifkowałam do lentivu w Optegrze i jak mam być szczera to na tym waśnie mi najbardziej zależało. Potrzebowałam takiego zabiegu, gdzie mogłam szybko w miarę wrócić do codziennego życia

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    Mieszka w
    Warszawa
    Ja miałam korekcję metodą EBK w Warszawie w szpitalu Medicover, mają jeden z najlepszych laserów w Polsce dlatego tam a metoda wybrana wspólnie z lekarzem. wrażenia mam pozytywne, cena ok, minimalna ingerencja dzięki użyciu mikro separatora. Szybko, bez bólu.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 11 z 12 PierwszyPierwszy ... 9101112 OstatniOstatni

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości